Pirkiniai

Kelnių modelis, kurį privalu įtraukti į naujo sezono garderobą

Stilinguosius kiulotus lengvai pritaikysite prie jau sukomplektuoto garderobo.
Reading time 1 minutes
MICHAEL KORS, 2020 m. rudens prekolekcija, mados namų nuotr.

Padėkite šalin dviratininkų šortus – mada pageidauja šiltesnių kiulotų. Šiandien jie yra būtina šiuolaikiškai nerūpestingos prancūzaitės stiliaus detalė. Kiulotai gali kurti ir griežtesnį įvaizdį – priminti nukirptas kostiumines kelnes, ir žaismingą – atkartoti mergaitišką A silueto sijoną. Jie puikiai derės prie ilgaaulių rudeninių batų, kareiviško stiliaus suvarstomų aulinukų, o šiltesnę dieną prie stilingų oksfordų ar sportinio stiliaus batelių.

 

Prie elegantiškų kiulotų dizaineriai derina 8-ojo deš. stiliaus palaidines ties kaklu surišamas ilgais kaspinais, taip pat palaidines pūstomis rankovėmis, prigludusius kašmyro megztinius aukštu kaklu, klasikinius švarkus ar sportinius marškinėlius ir baikerių stiliaus striukes.

 

Šį sezoną dairykitės ne tik kiulotų, bet ir kostiumų su kiulotų tipo kelnėmis, ypač stilingai atrodys trijų dalių kostiumas (švarkas, kiulotai, liemenė). Madingųjų kiulotų gretose vyrauja languoti, kostiuminio audinio, taip pat odiniai ir džinsiniai, o prie vakarinės aprangos derinkite prabangiai atrodančius satino.

1581413374612139 00006 michael kors pre fall 20
MICHAEL KORS, 2020 m. rudens prekolekcija, mados namų nuotr.

Pirkiniai:

Drabužių nuotraukos iš Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame