Pirkiniai

Ar naujoji K.Jenner rankinė verta sumos, už kurią ji buvo įsigyta - 300 tūkst. dolerių?

Mados namų „Hermes“ gerbėja Kylie Jenner instagrame pasidalijo naujo pirkinio nuotrauka – prabangia rankine, už kurią, manoma, 23 m. verslininkė sumokėjo daugiau nei 300 tūks. JAV dolerių.
Reading time 1 minutes
@kyliejenner / Instagram nuotr.

Kylie Jenner socialiniuose tinkluose gerbėjams yra ne kartą rodžiusi savo prabangių rankinių kolekciją, kuriai namuose garsenybė skyrė atskirą kambarį. Šioje kolekcijoje galima išvysti galybę nuo kelių tūkst. iki kelių šimtų tūkst. dolerių kainuojančių rankinių: „Chanel“, „Saint Laurent“, „Judith Leiber“, „Louis Vuitton“, „Dior“, „Prada“, „Fendi“, „Gucci“ ir, žinoma, „Hermes“. Kone pusę Kylie rankinių kambario užima žymieji „Hermes Birkin“ modeliai, itin geidžiami dėl to, kad yra prieinami ne kiekvienam – šios rankinės ne tik be galo brangios, bet ir parduodamos tik išrinktiesiems klientams.

 

Neseniai K. Jenner instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti jos naujas pirkinys. Tai cinamono spalvos krokodilų odos „Hermes Birkin“ rankinė, deimantais inkrustuota sagtimi, spynele ir detalėmis. Jeigu kalbėtume apie antrų rankų rinką, tokios rankinės kaina čia siektų apytikriai 300 tūkst. JAV dolerių. Kiek tiksliai už rankinę įsigijusi ją tiesiai iš „Hermes“ mados namų sumokėjo Kylie, sunku pasakyti, manoma, kad suma galėjo būti ir dešimtimis tūkst. didesnė.

K. Jenner kolekcijoje yra ne mažiau prabangių rankinių, viena jos mėgstamiausių - „Himalaya Birkin“, pasiūta iš Nilo krokodilų odos. Tai viena rečiausių ir geidžiamiausių mados namų „Hermes“ rankinių, išsiskiriančių ypatinga spalva. 2017 m. tokia rankinė (su deimantais puošta sagtimi) „Christie's“ aukcione buvo parduota už beveik 400 tūks. JAV dolerių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame