Pirkiniai

Į tendencijų gretas grįžo kūgio tipo kulnai

Viena esminių rudens avalynės detalių – visai ne spalva ar odos tipas, o specifinis kulnas.
Reading time 1 minutes

Šį rudenį greta kedų masyviais padais, kaubojiškų aulinių ir žygeivių batų įsitaisė dar viena tendencija – aulinukai smailu priekiu ir apverstos piramidės kulnu. Šio tipo pakulnės sugrįžimą buvo galima stebėti jau kelis pastaruosius sezonus, tačiau į naujas aukštumas tendencija šovė po mados namų „Saint Laurent“ 2017 m. rudens kolekcijos pristatymo. Tą kartą podiumu žengusios manekenės Melissa Stasiuk, Brigit Kos, Luca Gajdus ir Sophie Rask avėjo „Swarovski“ kristalais nusagstytus „Saint Laurent“ ilgaaulius piramidės formos kulnais.

Šie akinančio blizgesio, beveik 6 tūkst. eurų kainuojantys ilgaauliai priminė pasauliui apie madingąjį 9-ajam deš. būdingą kūgio tipo kulną. Netrukus pasipylė garsenybių, avinčių ekstravagantiškuosius „Saint Laurent“ batus, nuotraukos: atlikėjos Rita Ora, Rihanna, Beyonce, Celine Dion, reperė Cardi B., modelis Kendall Jenner – tai tik dalis susižavėjusiųjų.

Šiandien aulinukai kūgio formos kulnu – viena pagrindinių rudens avalynės krypčių. Madingi ne tik „Saint Laurent“ tipo batai – ilgu sukritusiu aulu, bet ir trumpučiu arba kietos odos, siekiančiu kelius. Apverstos piramidės kulnas sulaukia dėmesio ir dėl universalumo, jis stabilesnis nei stiletto aukštakulniai, o griežta kulno forma suteikia avalynei formalumo.

Pirkiniai:

Pagr. nuotrauka - „Reserved“, reserved.com

Tags

mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame