Pirkiniai

Pirmoji dizainerio Giorgio Armani „it-bag“ rankinė atgimė

Dešimtajame dešimtmetyje GIORGIO ARMANI sukurta rankinė „La Prima“ tapo pirmąja dizainerio „It-bag“ rankine, sulaukusia itin daug populiarumo. Šiandien ji atgimsta iš naujo.
Reading time 1 minutes
Dominique Issermann nuotr.

1995 metais italų dizainerio sukurta rankinė „La Prima“ atspindėjo patį G. Armani ir, galima sakyti, jos paklausa buvo pagrįsta racionalumu. Kurdamas šią rankinę dizaineris klientėms uždavė ne vieną aktualų klausimą: kokios rankinės moterys nori tiek dieną, tiek vakare, kas derėtų prie Armani įvaizdžio, kuris visuomet buvo tvarkingas, švelnus ir be galo elegantiškas. Svarstyta, kaip šioje rankinėje atspindėti belytiškumą, žinant, kad moterims rankinės nėra vien aksesuaras, o neretai ir pati didžiausia aistra bei malonumas.

 

Atsakydamos į šiuos klausimus moterys padėjo dizaineriui sukurti nepakeičiamą mados pasaulio kūrinį, kuris tapo ir jų pačių kasdienio gyvenimo dalimi. Geriausi Italijos odos meistrai šią rankinę pavertė kone dizaino objektu, kuris taip sužavėjo, kad ligi šiol modelio „La Prima“ niekas nenori paleisti iš rankų.

 

Šiandien naujai atgimusi rankinė iškart tapo vienu populiariausių sezono aksesuarų, ji sukurta žvilgčiojant į praeitį, bet kuriant ateitį. „La Prima“ galima rinktis gamintą iš augalinės odos, šilko, atlaso, krokodilų, driežų, lakinės vėžlių kiauto imitacijos odos ir blizgaus varianto. O kur dar vienuolika nuostabių spalvų – nuo ledinės baltos ar sodrios vyšninės iki karinės žalios. Tikras Maestro made in Italy įsikūnijimas.

susiję straipsniai

Rekomenduojame