Pirkiniai

Sezono „must have“ - didelė megzta senelio liemenė

Ilgai dūlėjusios spintose ir tapusios senamadiškumo simboliu megztos liemenės braunasi į dienos šviesą. Vadinamoji senelio liemenė akimirksniu tapo instagramo mados tendencijų žvaigžde.
Reading time 2 minutes
@2lve12, @whatemwore, @laurajadestone / Instagram nuotr.

Tėčio sandalai, mamos džinsai, močiutės palaidinė... Regis, mados tendencijos vis daugiau įkvėpimo ieško šeimos spintoje, sklaidydamos prabėgusius dešimtmečius. O dabar atėjo metas megztoms senelio liemenėms. Jeigu manote, kad jos neturi nieko bendra su tendencijų pasauliu, klystate – būtent tokios liemenės šiandien vadinamos sezono hitu.

 

Dideles megztas liemenes savo kolekcijose pristatė mados namai „Prada“, „Gucci“, „Dior“, o fašionistos netruko šią tendenciją paskleisti ir instagramo erdvėje.

 

Kuo ši liemenė taip patraukė madistes? Liemenė padeda stilingai ir patogiai sluoksniuoti drabužius, susikurti originalių derinių ir nesušalti. Tad jeigu ir jūs ketinate garderobą papildyti didele liemene, pasitelkite sluoksniavimą, madingiausias derinys – klasikiniai platinti balti marškiniai ir laisva megzta liemenė. Prie tokio įvaizdžio galite drąsiai derinti tiek džinsus, tiek odines kelnes arba midi ilgio sijoną ir ilgaaulius odinius aukštakulnius. Jeigu liemenė figūrą tarsi suvalgė ir nebeliko kūno linkių, sujuoskite liemenį diržu.

 

Štai kelios idėjos, kaip šiandien vilkėti madingąsias senelio liemenes:

 

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame