Pirkiniai

4 liemenėlės, kurias turėtų įsigyti kiekviena

Liemenėlė – itin svarbus aprangos elementas, padedantis mums ne tik jaustis patogiau, atrodyti dailiau, bet ir labiau pasitikėti savimi.
Reading time 2 minutes
@ agentprovocateur / Instagram nuotr.

Šiais laikais pačios renkamės, ar norime segėti liemenėles - vienoms jų nereikia, o kitos be liemenėlių neišsiverstų. Liemenėlės ne tik formuoja krūtinę, bet ir padeda išvengti nugaros skausmų, ypač toms, kurių krūtys didesnės. Svarbu išsirinkti tinkamą liemenėlę, kuri tvirtai laikytų krūtis, tačiau nespaustų, jeigu segėsite netinkamą dydį, liemenėlė verš, įsirėš į odą, jausitės nepatogiai, o jei liemenėlės kaušeliai bus per dideli, tarp jų ir krūtinės liks tuščia ertmė, liemenėlė atrodys tarsi „atšokusi“ nuo kūno ir po palaidine susiformuos matomi rėžiai.

 

Matuodamasi liemenėlę atkreipkite dėmesį, kad kaušeliai dailiai apglustų krūtis ir jas formuotų. Po kaušeliais esantys liemenėlės lankeliai turėtų būti po krūtimis ir patogiai priglusti prie krūtinės, vidurinė liemenėlės dalis taip pat turėtų būti prigludusi prie kūno. Rinkitės tokią liemenėlę, kurios petnešėlės patogiai prilaikytų krūtis ir neveržtų, jeigu krūtys didesnės, ieškokite platesnių petnešėlių – tokios laikys kur kas tvirčiau.

4 pagrindiniai liemenėlių tipai

1. Nėrinių liemenėlė. Vasariška, lengva, žaisminga ir madinga, tokios liemenėlės kraštelis gali gundančiai išlįsti iš po marškinėlių ar dailios suknelės.

2. Liemenėlė be petnešėlių. Tokia skirta palaidinėms ir suknelėms atvirais pečiais, puikiai tiks segėti po vasariškais drabužiais. Kad liemenėlė be petnešėlių laikytųsi tvirčiau, ieškokite su kokybiškomis silikono juostelėmis, kurios tvirtai priglunda prie kūno.

3. Sportinė liemenėlė. Šios uždaros, iš minkšto, tampraus trikotažo siūtos liemenėlės be pakietinimų skirtos vilkėti treniruočių metu. Tačiau galite tokią dėvėti ir su kasdieniais deriniais kaip stilingą braletę, pavyzdžiui, su džinsais ir klasikiniu plačiu švarku.

4. Nematomos liemenėlės. Tai kasdienai skirtos, švelniai paminkštintos liemenėlės iš lygaus audinio, po marškinėliais ir palaidinėmis jos tarsi išnyksta. Galite rinktis su kaušelių pakietinimais ir įrėminimais arba vientiso audinio, universaliausios - kūno spalvos.

Liemenėlės - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame