Pirkiniai

Lietuviško dizaino namai LOCALS.LT plečiasi

Prieš dvejus metus Vilniuje duris atvėrę lietuviško dizaino namai LOCALS.LT plečiasi.
Reading time 2 minutes

Didžiausią vietos dizainerių asortimentą Lietuvoje pristatanti parduotuvė nuo šiol mados bei dizaino gerbėjų lauks ne tik Vilniaus centre – „GO9“, bet ir prekybos centre „Panorama“. Dizaino namai po savo stogu talpina itin preciziškai atrinktus, konceptualaus bei modernaus dizaino ir ypatingos kokybės produktus: nuo išskirtinio dizaino drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams iki interjero detalių namams ir net gurmaniškų skanėstų.

 

„Lietuviškas dizainas sulaukia vis daugiau dėmesio. Vietinių kūryba jau įdomi ne tik unikalumo ieškantiems svečiams iš užsienio, bet ir patiems lietuviams. Įvertinę aukštą kokybės lygį, pradėjome vertinti vietoje sukurtą produktą, atsirado noras palaikyti vietinių kūrybą ir į ją investuoti. Pajutę vis didėjantį poreikį ir susidomėjimą lietuvišku dizainu, nusprendėme plėstis, todėl šį rudenį duris atvėrėme ir „Panoramos“ prekybos centre. Konceptualaus dizaino gerbėjams turime ir daugiau džiugių naujienų – lapkričio mėnesį atidarysime dar vieną, jau trečiąją, LOCALS.LT parduotuvę. Ji įsikurs prekybos centre „Europa“, – pasakoja vieną iš dizaino namų įkūrėja Inga Ramonienė.

Dizaino namai LOCALS.LT po savo stogu talpina itin preciziškai atrinktus, konceptualaus bei modernaus dizaino ir ypatingos kokybės produktus.

Naujojoje parduotuvėje bus galima rasti daugiau nei penkiasdešimt lietuviško dizaino prekės ženklų. Joje bus galima susipažinti su „Undress“, „labàdienà“, „Julia Janus“, „Flow“, „About“, „Coocoomos“, „Le Slap“, „March“, „Inavati“ ir kitais įdomiausių lietuvių dizaino kūrėjų darbais.

 

Išskirtinių ir unikalių aksesuarų gerbėjai galės rinktis iš tokių kūrėjų, kaip „Simona Samojauskaite Jewellery“, „Tadam“, „Gėda Pelėda“, „Distyled“ ir kitų. Naujojoje parduotuvėje bus galima rasti ir daugiau idėjų, kaip pradžiuginti save ar brangius žmones. Pavyzdžiui, ieškantys kerinčių kvapų joje ras „FumParFum“ aromatus, o šviežių idėjų jaukiam namų interjerui – „LinenMe“ produktus.

Naujojoje parduotuvėje bus galima rasti daugiau nei penkiasdešimt lietuviško dizaino prekės ženklų.

LOCALS.LT nėra tik lietuviško dizaino parduotuvė, tai erdvė, kurioje savo vietą randa ir nišiniai užsienio dizaineriai. Praėjusiais metais joje įsikūrė Latvijos dizaino pop-up parduotuvė, o šią savaitę buvo atidaryta unikali kartvelų dizainerės Rusi Hancock-Gachechiladze momentinė parduotuvė, kurioje pristatoma išskirtinė 2019 m. pavasario ir vasaros aksesuarų kolekcija. Dizaino namuose taip pat vyksta įvairūs mados ir dizaino pristatymai bei kiti renginiai.

susiję straipsniai

Rekomenduojame