Pirkiniai

Gyvačių raštas vis dar madingas: pasimokykite stiliaus gudrybių iš L.Rimgailės

Gyvatės raštas – vis dar sezono favoritas!
Reading time 1 minutes
Liucina Rimgailė, Monikos Dovidaitės nuotr.

Gyvačių odos raštas tobulas norint įvaizdžiui suteikti trūkstamą akcentą. Nors išpopuliarėjo jis praėjusiais metais, šį pavasarį trauktis dar neketina. Tendencijų gretose laikosi šiuo raštu marginti aksesuarai, nuo griežto silueto rankinių, aulinių batų iki basučių (ypač madingos aukštakulnės platformos).

 

Iš drabužių skyriaus verta atkreipti dėmesį į gyvatės raštu margintas plazdančias kelius ar žemiau jų siekiančias sukneles, odinius ar odos pakaitalo lietpalčius ir raštuotus maudymosi kostiumėlius. Madingi ne tik neutralių atspalvių gyvatės rašto drabužiai ir aksesuarai, bet ir ryškiaspalviai, pavyzdžiui, sodrūs mėlyni, neoninių spalvų, taip pat oranžiniai ar raudoni.

 

Jei norite išsiskirti iš minios, derinkite kelis skirtingus gyvūnijos pasaulio raštus. Pavyzdžiui, mados namai Burberry siūlo derinti gyvačių odos ir leopardų kailio marginimus, o Diane Von Furstenberg gretina gyavčių raštą su taškeliais ir gėlėmis.  Šį sezoną ne mažiau madingi bus ir kiti gyvūnų kailio marginiai: zebrų, žirafų ir tigrų.

Drabužiai ir aksesuarai iš Net-a-Porter.com

Norite išbandyti šią tendenciją, bet nedrįstate? Imkite pavyzdį iš verslininkės Liucinos Rimgailės ir pradėkite būtent nuo aksesuarų. Ilgi gyvatės rašto batai ar stilinga rankinė papuoš jūsų įvaizdį, bet neatkreips pernelyg daug aplinkinių dėmesio.

1582881976917064 liucina lofficiel md 03
Liucina Rimgailė, Monikos Dovidaitės nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame