Pirkiniai

„Louis Vuitton“ papuošalai-talismanai pražydo žvaigždžių žiedais

Puošnusis „Fleur de Monogram“ simbolis tapo visos nepaprastai kuklios kolekcijos talismanu.
Reading time 1 minutes

Legenda

Dėl jokio kito simbolio nebuvo išlieta tiek rašalo, kiek dėl šio keturlapio motyvo, kurį nuo amžių amžinųjų randame ir ant romėnų šventyklų frontonų, ir bizantiškose krikštyklose, ir neogotikinėse mozaikose. Legendinis keturlapis, kurio paslapties dar niekam nepavyko įminti.

Atradimas

Legenda pasakoja, kad Georges’as Vuittonas šį išskirtinį simbolį pastebėjo ant virtuvinio fajanso ir padarė iš jo iki šių dienų vertę išsaugojusį savo įmonės simbolį. Tiesa ar pramanas? Visai nesvarbu. Tarp antspaudo ir amuleto, herbo ir metaforos laviruojanti „Fleur de Monogram“ per ištisą amžių neprarado nė lašo savo galybės.

Meistrystė

Naujai atgimęs, lengvai priderinamas, metų laikus ir skirtingas kultūras įveikęs simbolis tapo ir „Star Blossom“ kolekcijos ašimi. Žiedo trapumas ir žvaigždės blyksnis susiliejo rausvo aukso ir deimanto derinyje. Naujasis juvelyrikos talismanas.

Apyrankė ir auskarai „Star Blossom“ iš rausvojo aukso bei deimantų.

Laikrodis „Tambour Slim Star Blossom“, rausvojo aukso korpusas (28 mm), perlamutro ciferblatas su „Fleurs de Monogram“ simboliu iš rausvojo aukso ir deimantų, keičiama aligatoriaus odos apyrankė, Louis Vuitton.

Tags

mada
stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame