Pirkiniai

Jau pasirodė katiniška „Louis Vuitton“ ir G. Coddington bendra kolekcija

2006 m. G. Coddington kartu su partneriu Didier Malige išleido knygą „The Catwalk Cats“, kurią puošė daugybė jų kačių iliuctracijų ir fotografijų. Būtent šios knygos iliustracijos ir tapo mados namų „Louis Vuitton“ bendradarbiavimo su G. Coddington įkvėpimo šaltiniu. 
Reading time 1 minutes

Viena garsiausių mados pasaulio veikėjų – modelis ir stilistė Grace Coddington gimė 1941 m. Velse (Jungtinė Karalystė), iki 18-ojo gimtadienio Grace gyveno jos tėvams priklausiančiame viešbutyje, o vėliau persikėlė į Londoną. Didžiosios Britanijos sostinėje prasidėjo G. Coddington pažintis su mada. Londone ji dirbo modeliu, o 1968 m. prisijungė prie „British Vogue“ komandos – tapo jaunesniąja redaktore. 27 metus žurnale „British Vogue“ Grace užėmė kūrybos vadovės vietą, jai teko bendradarbiauti su daugybe talentingiausių fotografų, garsiausių dizainerių ir modelių. Po kiek laiko G. Coddington išsikraustė į Niujorką dirbti mados namams „Calvin Klein“, 1988 ji tapo amerikietiškojo „Vogue“ kūrybos direktore.

 

2006 m. G. Coddington kartu su partneriu Didier Malige išleido knygą „The Catwalk Cats“, kurią puošė daugybė jų kačių iliuctracijų ir fotografijų. Būtent šios knygos iliustracijos ir tapo mados namų „Louis Vuitton“ bendradarbiavimo su G. Coddington įkvėpimo šaltiniu.  Kolekciją „Louis Vuitton x Grace Coddington“ sudaro įvairios delninės ir rankinės (tarp kurių ne tik kačių formos rankinės, bet ir klasikiniai „Louis Vuitton“ modeliai), rankinių pakabukai, keli avalynės modeliai ir pižamos tipo kostiumas. Naujosios kolekcijos gaminius bus galima įsigyti nuo spalio 26 d.

Mados namų „Louis Vuitton“ nuotr. (louisvuitton.com)

Mados namų „Louis Vuitton“ nuotr. (louisvuitton.com)

Mados namų „Louis Vuitton“ nuotr. (louisvuitton.com)

Mados namų „Louis Vuitton“ nuotr. (louisvuitton.com)

Daugiau „Louis Vuitton x Grace Coddington“ kolekcijos modelių:

susiję straipsniai

Rekomenduojame