Pirkiniai

Žaismingoji popstiliaus karalienė – LV rankinė „New Wave“

Devintojo dešimtmečio muzikinio judėjimo įkvėpta rankinė diktuoja madą ir kviečia pamėgti drąsų popstilių.
Reading time 1 minutes

Šiandien pažindinamės su stilinguoju Louis Vuitton modeliu „Louis Vuitton New Wave“. Nors rankinė spinduliuoja devintojo dešimtmečio dvasia, jos iškilūs lyg bangos dygsniai primena istorinį mados namų lagaminą. Kelionių meną ištobulinę Louis Vuitton mados namai lieka ištikimi tradicijoms, bet ir drąsiai imasi naujovių. Šis aksesuaras ir rafinuotas, ir linksmas, vaivorykštės spalvų šilkografijos užrašas ant nuimamos rankenos kontrastuoja su nugludintomis ir diskretiškomis grandinėle bei sagtimis.

Įžūli ir rafinuota

Rankinė tiesiog sutverta tapti neatsiejama palydove. Ji gaminama iš ypač minkštos ir švelnios ėriuko odos. Rinktis galima iš keturių modelių: nuotraukoje esantis mažo arba vidutinio dydžio „Chain Bag“ modelis, priverčiantis tankiau plakti visų mados gerbėjų širdį. Labiau klasikinis didesnio dydžio „Chain Tote“ modelis, o delninukė yra tikras chameleonas, tinkantis ir dienai, ir vakarui.

Atsipalaidavusi prabanga

Pasitelkę atvirkštinio dygsniavimo technologiją, Italijoje „Louis Vuitton New Wave“ rankinę gamina aukščiausio lygio meistrai. Galima rinktis iš penkių spalvų: nuo pačių kukliausių (juodos, baltos ar raudonos) iki be galo mergaitiškų (ryškiai rožinės ar žalios). O norintiems įsigyti džinsinę, iš durstinių siūtą ar jaguaro motyvais puoštą modelį teks apsišarvuoti kantrybe.

susiję straipsniai

Rekomenduojame