Pirkiniai

13 prieštaringai vertinamų LOUIS VUITTON gaminių, kurių kainos išties glumina

Mados namai LV garsėja aksesuarais, kuriems vieni negaili liauspsių, o kiti vertina prieštaringai.
Reading time 5 minutes
Louisvuitton.com, Slaylebrity.com nuotr.

„Louis Vuitton“ šįmet skaičiuoja jau 166-uosius savo istorijos metus. Per daugiau nei pusantro šimto metų jie tapo ne tik vienais garsiausių aksesuarų gamintojų, pripažinimo sulaukusiais mados namais, bet ir pasauliniu vardu, žengiančiu kartu su naujausiomis technologijomis. Prieš kurį laiką LV patys ėmėsi gaminti belaides ausines ir išmaniuosius laikrodžius, o dabar siūlo ir papildomus aksesuarus, skirtus išmaniesiems jų gaminiams, pavyzdžiui, auskarus belaidėms ausinėms papuošti.
 

Rodos, LV kūrybinėms idėjoms ribų nėra, tačiau garsieji prancūzų mados namai neretai sulaukia kritikos dėl didelių kainų, kurios lydi ne tik sudėtingus gaminius, bet ir mažus aksesuarus ar tiesiog logotipais puoštus kone kasdienius daiktus. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad įsigydamas bet kurią LV prekę kiekvienas moka ne tik už daikto gamybą ir medžiagas, bet ir ilgametę mados namų patirtį, bendradarbiavimus su garsenybėmis, reklaminius kontraktus bei „Louis Vuitton“ investicijas į plėtrą ir tobulėjimą. Šįmet Osakos mieste esančioje savo milžiniškoje parduotuvėje LV atidarė du restoranus - aukštos klasės „Le Café V“ ir „Sugalabo V“. Pasak ženklo atstovų, naujieji restoranai turėtų sukurti strateginį traukos centrą, kuriame svečiai būtų paskatinti daugiau sužinoti apie „Louis Vuitton“ vardą ir produkciją. Taigi, jei neseniai įsigijote LV piniginę, išmaniojo dėklą ar kitą aksesuarą, būkite tikri - dalį sumos sumokėjote ir už naujuosius LV projektus.

 

Šį kartą siūlome žvilgtelėti į „Louis Vuitton“ aksesuarus, kurių kainos ne kartą internete buvo akcentuotos kaip nesuvokiamos.

Mini dydžio rankinė LV MOON POCHETTE

Pusmėnulio formos kosmetinė, kurią galima nešioti ir kaip nedidelę rankinę, pasiūta iš specialiai apdorotos ir monogramomis margintos drobės, papuošta aukso spalvos metalinėmis detalėmis ir natūralios odos rankena.

Kaina – 2060 JAV dolerių.

Piniginė MICRO BOITE CHAPEAU

Ši kolekcijos „Splash“ mikro dydžio piniginė skirta monetoms, ji pasiūta iš natūralios odos, puošta metaline sidabro spalvos grandinėle. 

Kaina – 885 doleriai.

Kelioninis dėklas kvepalams

LV pristato kelioninį dėklą kvepalams, kuriame telpa 100 ml ar mažesnis buteliukas. Šis sodrios žalios spalvos dėklas pasiūtas iš krokodilų odos, dangtelis užspaudžiamas aukso spalvos žalvarine sagtimi.

Kaina – 4700 dolerių.

Išmaniojo dėklas EYE TRUNK (iPhone X, XS)

Lagaminą imituojantis išmaniajam telefonui skirtas dėklas pirmą kartą buvo pristatytas „Louis Vuitton“ 2018 m. vasaros kolekcijoje. Naujasis dėklas patobulintas funkcionalia sagtimi ir ilgu nusegamu dirželiu, leidžiančiu išmanųjį kabintis ant kaklo arba skersai kūno. Dėklas pagamintas iš LV monogramomis margintos drobės, puoštas metalinėmis detalėmis.

Kaina – 1430 dolerių.

Kortelių dėklas SHADES

Iš LV monogramomis margintos drobės pagamintas dėklas kortelėms gali būti segamas prie rankinės arba nešiojamas ant kaklo. Dėkle yra trys skyreliai.

Kaina – 790 dolerių.

Auskarai belaidėms ausinėms

Mados namų LV naujiena – specialūs auskarai, puošti ilgomis grandinėlėmis ir logotipais, kuriuos galite segti ant belaidžių ausinių. Kol kas parodę vieną modelį „Louis Vuitton“ ketina plėsti pasiūlą ir pristatyti daugiau skirtingų auskarų stilių bei ilgių.

Kaina – 350 dolerių.

Piniginė CAPUCINES 

Ši prabangi piniginė pasiūta iš blizgios aligatorių odos, joje yra 2 didesni skyriai banknotams, užsegamas skyrius monetoms, plokščia kišenėlė ir 12 skyrelių kortelėms.

Kaina – 10 100 dolerių

Dėklas buteliui

Iš LV Damier Azur drobės pagamintas cilindro formos dėklas skirtas laikyti buteliui. Dėl naujos technologijos šis stilingas dėklas išsaugos vandenį ar kitą gėrimą šaltą. Dėklą patogu nešti rankoje, ant peties arba pasikabinus skersai kūno.

Kaina – 1470 dolerių.

Paplūdimio rankšluostis

Prabangiam poilsiui paplūdimyje – didelis ir itin švelnus LV rankšluostis iš natūralios medvilnės, margintas klasikinėmis mados namų monogramomis.

Kaina – 640 dolerių.

Dėklas žaidimų kauliukams

Mados namai „Louis Vuitton“ siūlo įvairiausius mažus odinius dirbinius, o tarp jų – ir dėklus žaidimų kauliukams. Šis nedidelis spalvotas dėklas pasiūtas iš odos ir LV monogramomis margintos drobės.

Kaina – 590 dolerių.

Treniruočių svarmenys

Stilingi 3 kg svorio svarmenys išsiskiria elegantišku dizainu, jie pagaminti iš mados namų simbolika graviruoto metalo, o rankenos aptrauktos LV monogramomis marginta Eclipse drobe.

Kaina - 2860 dolerių.

Miego kaukė

Užmigti padedanti kaukė akims pasiūta iš natūralaus audinių kailio ir šilko, kailis margintas LV monogramomis. Kaukė parduodama su specialiu aksomo dėklu.

Kaina – 1100 dolerių.

Išmaniojo laikiklis LOUISE

Šis išmaniojo telefono laikiklis pagamintas iš rausvo tampraus silikono, jį puošia metalinis sidabro spalvos LV logotipas. Prie laikiklio pritvirtinta ir virvelė, kad telefoną būtų patogu kabintis ant kaklo.

Kaina – 560 dolerių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame