Pirkiniai

Mados eksperimentai karantino metu? Žinoma!

Kartais pakanka tik vienos ryškios detalės, kad visas derinys nušvistų kitomis spalvomis, tad drąsiai eksperimentuokie net jei leidžiate laiką namuose. Ryškūs akcentai pakels nuotaiką ir neleis pasiduoti pošventinio laikotarpio liūdesiui.
Reading time 1 minutes
@street_style_paris, @victoria_fox0001 / Instagram nuotr.

Dabar tikrai galite leisti sau ir pakvailioti – juk didžiąją dalį laiko daugelis leidžiame namuose ir niekas nesužinos, kokias išdaigas krečiate peržiūrėdama savo drabužinę. O kodėl gi sėkmingais stiliaus eksperimentais nepasidalijus socialiniuose tinkluose? Galbūt sukursite naują mados iššūkį!

 

Nors šventės prabėgo, spalvingų drabužių ir aksesuarų neslėpkite. Namuose rinkitės patogius drabužių derinius, tačiau pasipuoškite viena kita detale, kuri privers nusišypsoti. Eidama į lauką pirmiausia nepamirškite apsauginės veido kaukės, tačiau nebijokite ir įdomesnių stilingų aksesuarų. Galbūt pasirinksite elegantišką skrybėlę, pagražintą žėrinčia sege, galbūt prie kaukės prisegsite puošnią grandinėlę, o gal apniukusią dieną vilkėsite nuo juodą striukę, o spalvingus kailinius?

 

„L'Officiel Lithuania” stilistė Irina Cybina kviečia pasiduoti mados eksperimentams!

Pirkiniai:

Drabužiai ir aksesuarai - Net-a-porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame