Pirkiniai

Legendiniai „Sekso ir miesto“ bateliai grįžta į Niujorko gatves

„Manolo Blahnik“ pristatė naują aksesuarų kolekciją „A Decade of Love“, kurioje atgimsta vienas populiariausių šių mados namų avalynės modelių „Hangisi“.
Reading time 2 minutes

Avalynės dizaineris Manolo Blahnikas vieną garsiausių savo modelių „Hangisi“ sukūrė 2008 metų pavasario ir vasaros kolekcijai. Keliaudamas po Italiją jis atrado užburiančias kristalų seges, kurios šiandien yra skiriamasis „Hangisi“ akcentas. Nors nuo to laiko jau prabėgo dešimtmetis, šis modelis vis dar yra vienas populiariausių jo gaminių, atpažįstamas kiekvieno besidominčio mados pasauliu.

 

Batelių „Hangisi“ populiarumui didelę įtaką padarė serialas „Seksas ir miestas“, mat viena pagrindinių jo herojų Carrie Bradshow (akt. Sarah Jessica Parker) kaukšėjo būtent šiais manolais, mėlynuosius batelius su įstabia sagtimi, jai padovanojo mylimasis. Neilgai trukus mėlynieji „Hangisi“ tapo meilės simboliu, jais ėmė puoštis ir nuotakos – juk senas posakis moko: kad santuoka būtų sėkminga, nuotaka vestuvių dieną turėtų turėti ką nors nauja, sena, skolinta ir mėlyna.

Šiandien „Manolo Blahnik“ pristatė naują avalynės ir rankinių liniją „A Decade of Love“ (liet. – „Meilės dešimtmetis“), tai vadinamoji kapsulinė kolekcija, kurią sudaro „Hangisi“ aukštakulniai, plokščiapadžiai balerinų tipo bateliai ir delninės, dabintos jau legenda tapusia kristalų sagtimi. Naujoji kolekcija įkvėpta niekuomet nesnaudžiančio Niujorko, dedikuota manolų gerbėjoms, kurios vertina avalynės išskirtinumą, M. Blahniko siūlomas naujoves, eleganciją ir žaismingumą.

Kolekcijos „A Decade of Love“ bateliai

Kolekcijos „A Decade of Love“ bateliai

Kolekcijoje rasite vienspalvius ir margus batelius bei rankines, siūtus iš satino, krepo ar plonytės veršiukų odos. Pagrindinės vyraujančios spalvos – sodrus Manolo mėlis, balta, juoda ir vyšnių raudona, raštai – kaligrafiški užrašai „love“, ritmiškai pasikartojančių geometrinių figūrų marginys „Cosmopolitan”. Mėlynasis „Hangisi“ batelių modelis išsiskiria ant šono išraitytu iškiliu užrašu „A Decade of Love“.

Kolekcijos „A Decade of Love“ rankinė

Kolekcijos „A Decade of Love“ rankinė

susiję straipsniai

Rekomenduojame