Pirkiniai

Dėl šių marškinių stileivos kraustosi iš proto

Praėjusių metų rugsėjį Karlas Lagerfeldas pristatė vieną savo paskutiniųjų „Chanel“ kolekcijų, kuri atnešė daugybę mados hitų.
Reading time 2 minutes
Mados namų „Chanel“ nuotr.

Bene garsiausiu „Chanel“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos gaminiu tapo revoliucine praminta rankinė „Side Pack“. Tai dvi dygsniuotos ėriuko odos rankinės, kurias dviguba C raide jungia dvi petnešos – po vieną ant kiekvieno peties, krintančios lyg V formos iškirptė. Ši rankinė ir elegantiška, ir funkcionali, tačiau svarbiausia – iki šiol nematytos formos, todėl ja netruko pasipuošti įtakingiausios mados pasaulio stileivos.

1562913522686104 1554192794182357 of1032 entree chanel
Karlo Lagerfeldo nuotr.

Po kolekcijos pristatymo ilgai netilo kalbos ir apie naujuosius „Chanel“ saulės akinius džinsiniais rėmeliais, taip pat su 18 ar 24 karatų auksu dengtais stiklais. Instagramas mirgėjo ir kolekcijoje matytomis šiaudinėmis skrybėlėmis bei pintomis lagaminėlio tipo rankinėmis, grandinėlių diržais su mados namų „Chanel“ raidėmis bei klasikiniais juodai baltais maudymosi kostiumėliais su dvigubos C raidės logotipu. Tačiau tai dar ne viskas.

 

Šiandien it ant mielių auga toje pačioje kolekcijoje matytų modernaus silueto marškinių populiarumas. Tai trumpinti klasikiniai balti marškiniai platintais pečiais, ryškiausia jų detalė - ties krūtine esančias militaristinio stiliaus kišenes puošiantis užrašas „Chanel“. Marškiniai užsegami didesnėmis sagomis, išskirtinumo jiems suteikia didelė trikampė apykaklė ir platintas siluetas. Tiesa, šis mados laimikis patuštins piniginę, „Chanel“ elektroninėje parduotuvėje marškiniai kainuoja 2,2 tūkst. JAV dolerių. 

1562836085676302 brusinhachanel
Chanel.com nuotr.

2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje sparčiai išpopuliarėjusius marškinius demonstravo supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber, o dabar jais puošiasi ir kitas supermodelis - Naomi Campbell. Taip pat dainininkė Ciara, reperė Cardi B, mados tinklaraštininkės Laura Hazzouri, Lena Terlutter, Aylin Koenig ir kitos. Akivaizdu - šie marškiniai pretenduoja tapti ryškiausia vasaros žvaigžde.

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
lofficiel
chanel

susiję straipsniai

Rekomenduojame