Pirkiniai

Maudynių klubas: romantiškai sportinė kolekcija ištroškusioms vasaros pramogų

„H&M" ir „Love Stories" antrą kartą pristato bendrą kolekciją.
Reading time 2 minutes

„H&M" ir žymus olandų apatinių bei maudymosi drabužių mados prekės ženklas „Love Stories" pristato jau antrą bendrą kolekciją. Vasariška „Love Stories Swimclub X H&M" linija skirta maudymosi aprangai ir aksesuarams.

 

Švelniai prislopintos spalvos, romantiški raštai ir sportinio stiliaus detalės, tapusios svarbiausiais praeitos bendros apatinių drabužių kolekcijos elementais, šį kartą puošia vasariškus maudymosi aprangos modelius.

 

„Be galo džiaugiuosi jau antra bendrai sukurta kolekcija, kuri pristato mūsų prekės ženklo estetiką už prieinamą kainą. „Love Stories Swimclub X H&M" linijoje visos detalės itin lengvai derinamos tarpusavyje ir yra skirtos kiekvienai vasaros dienai", – teigia „Love Stories" įkūrėja Marloes Hoedeman.

1559635974046009 1389 spread 1 forpress lowres
1559635978864153 1389 fullpage 7 forpress lowres1559635979038821 1389 fullpage 10 forpress lowres

Įkvėpta septintojo dešimtmečio Slim Aarons fotografijų ir M. Hoedeman atostogų Ibizoje, ši kolekcija yra skirta merginoms, kurios nori aktyviai mėgautis vandens sportu, bet kartu ir rasti laiko ramiai pasideginti paplūdimyje. Spalvų paletę sudaro prislopinta rožinė, vintažinė žalia bei šviesaus mandarino atspalviai.


 

Apatinių siluetai ir formos tapo įkvėpimu bikiniams bei pečius atidengiantiems maudomukams. Vienos dalies maudymosi kostiumas ilgomis rankovėmis buvo sukurtas pagal nardymo ir banglenčių sporto dizaino estetiką. Vasariški aksesuarai, tokie kaip laisvo silueto tunikos, paplūdimio rankinės bei rankšluosčiai, puošti švelnių atspalvių gyvūnų raštais ir specialiomis „Love Stories" ženklo monogramomis.

1559635993167198 1389 spread 1 forpress lowres

„Ši lengvai derinama kolekcija – tobulas pasirinkimas leidžiant laiką prie baseino, mėgaujantis laiku paplūdimyje ar tiesiog užsimetus tuniką susitinkant su draugais mieste. Naujoje kolekcijoje kūno linijas pabrėžiantys siluetai bei sportiniai elementai pristatomi išlaikant elegantišką stilių. Tikimės, kad ši kolekcija įkvėps klientus eksperimentuoti vasarišku stiliumi", – pasakoja „H&M" moteriškos aprangos dizaino vadovė Maria Östblom.

 

/

Prekės ženklo nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame