Pirkiniai

Ieškantiems praktiškumo ir stiliaus: grįžta maksi dydžio rankinės

Nors mažų rankinių tendencija pastaruoju metu skambėjo itin garsiai, naujas sezonas į aukštumas grąžins kur kas talpesnius krepšius.
Reading time 1 minutes
„Bottega Veneta“ 2020 m. pavasario kolekcija, mados namų nuotr.

Nepriprantate prie vis mažėjančių rankinių? Tuomet ir nesikankinkite, rinkitės tai, kas labiausiai tinka jūsų gyvenimo būdui. Naują sezoną mados dizaineriai siūlo mikro dydžio rankinių priešingybę – didelius odinius ar pintus krepšius, kurie leis nesukti galvos, kaip sutalpinti visus reikalingus daiktus, nuo kosmetinės, nešiojamo kompiuterio iki knygos ar gertuvės.

 

Tarp madingųjų – vadinamieji pirkinių krepšiai (angl. - tote bag), tai itin talpios stačiakampio formos rankinės, kurios puikiai tinka ne tik apsipirkti, bet ir kasdien keliauti į darbą. Dažnai tokios rankinės siuvamos iš standžios kietą formą išlaikančios odos, todėl ypač patogios nešiojamiems kompiuteriams ar dokumentams. Maksi dydžio sukritusios odos rankinės šį sezoną taip pat madingos.

Nors tamsių spalvų rankinės yra praktiškesnės, nesibaiminkite įsigyti ir ryškiaspalvių, šviesių ar margintų. Mados namai „Fendi“ 2020 m. pavasario kolekcijoje pristatė maksi dydžio gėlėtas, pintos odos geltonas ir žalias rankines. Didelių žalios bei geltonos odos rankinių galima pamatyti ir „Lacoste“, „Bottega Veneta“, „Sies Marjan“ pavasarinėse kolekcijose, o maksi dydžio pastelinių atspalvių krepšius siūlo „Jonathan Simkhai“.

 

Didėja ne tik standartinės rankinės, bet ir delninės. Talpias delnines, primenančias kompiuterių dėklus, dabar galite pritaikyti ir dienos įvaizdžiams - jose tilps visa, ko reikia. 

Pirkiniai:

Mados namų nuotr.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame