Pirkiniai

Madingiausias šio sezono megztinis - didelis, jaukus ir šiltas, tačiau neįprastas

Ar jau turite šio sezono favoritą - šiltą ir mezginių pynėmis išraitytą megztinį?
Reading time 2 minutes

Dideli virbalais megzti megztiniai ypač vertinami dėl jaukumo, šilumos ir ilgaamžiškumo, o šiandien dizaineriai juos paįvairina įmantriomis detalėmis, suteikiančiomis tokiems megztiniams išskirtinumo ir modernumo. Apnuoginti pečiai, atlenkiama apykaklė, šaliko detalė, kailio rankogaliai, pūstos rankovės ar liemenį pabrėžiantis korsažas, išvirkščias mezginys ir dekonstruotas siluetas – megztinių puošybos elementai, rodos, neturi pabaigos.

 

Šiltus storų siūlų megztinius šį sezoną jau galime vadinti mikrotendencija. Juos siūlome derinti ne tik prie gatvės stiliaus, bet ir elegantiškų rūbų, pavyzdžiui, klasikinių siaurėjančių kelnių, pieštuko silueto sijono ir aukštakulnių.

1. ŠALIKŲ DETALĖS

 

 Į ką atkreipti dėmesį? Šaltuoju metų laiku išpopuliarės megztiniai su šaliko ar skraisčių detalėmis. Tokią detalę galima apsivynioti aplink kaklą kelis kartus, pasirišti po kaklu kaip šalikėlį arba palikti kabėti šaliko kraštus laisvai. „Christopher Kane”, „Marc Jacobs”, „AlexanderMcQueen“ - tai tik keli skambūs mados vardai, siūlantys šaltą dieną vilkėti megztinį su pridėtiniu šaliku.

2. DEKONSTRUKCIJOS

 

Dairykitės overized dekonstruoto silueto megztinių su įkarpomis ar susiūtų iš skirtingų mezginių dalių, taip pat asimetriškų, pavyzdžiui, vienu ilgintu šonu. Neįprastos detalės, tokios kaip pynių persukimai, ekstravagantiškos rankovės yra šio sezono hitai.

3. MASYVŪS MEZGINIAI

 

Didelės ir išraiškingos pynės ar mezginių raštai – dar viena sezono tendencija. Megztinis turėtų atrodyti tarsi nusimegztas jūsų pačios ir kuo didesnis, tuo geriau. Tokį derinkite prie kostiuminių kelnių, midi ilgio odinio sijono ar, jei norite įvaizdžiui suteikti moteriškumo, švelniai vilnijančio satino sijono.

4. KAILIO DETALĖS

 

Norinčioms žaismingo, prabangaus ar rudeniško įvaizdžio - megztiniai, puošti natūralaus ir dirbtinio kailio detalėmis. Tai gali būti spalvingi antpečiai, rankogaliai, nugaroje įsiūta kailio juosta ar daili apykaklaitė. Skirtingų spalvų megztinis taps centrine įvaizdžio dalimi, o vienspalvis (tos pačios spalvos mezginys ir kailis) suteiks aprangai solidumo.

1572955948893444 vida press 18.03926345
Vida Press nuotr.

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel
megztiniai

susiję straipsniai

Rekomenduojame