Pirkiniai

Į mados tendencijas beldžiasi močiutės mezginiai

Prieš kelis sezonus išpopuliarėję mezginiai šią vasarą vėl beldžiasi į mūsų drabužines.
Reading time 2 minutes
@leoniehanne, @vanessahong, @hey_irma / Instagram nuotr.

Kas galėjo pagalvoti, kad šią vasarą vienais madingiausių taps megzti šortų ir palaidinių ansambliai? Juos vejasi ir galybė kitų mezginių, tarsi ištrauktų iš močiutės saugotos kraičio skrynios. Madistės palaidinėmis paverčia vąšeliu nertas apskritas staltieses, į paplūdimį keliauja nešinos megztais bikiniais, nuo raitytų pynėmis, megztų iš žvilgių liurekso siūlų iki kiauraraščio.

Vasarišką garderobą šį sezoną siūloma papildyti plazdančiais megztais prabangaus kurorto stiliaus drabužiais. Tai gali būti megztos maksi ilgio platėjančios kelnės, ilgas kardiganas ir megzta braletė, taip pat kimono stiliaus nertas apsiaustas, puikiai tiksiantis paplūdimyje prie bikinio. Nepamirškite ir suknelių, itin madingos susiūtos iš kelių megztų gabalėlių, susegamos sagomis arba su paliktomis įkarpomis. Būtent iš megztų lopinėlių sudurtais drabužiais išgarsėjo mados ženklas „Rua Carlota“, siūlantis tvarios mados rankų darbo „garbanotus“ mezginius.

Jeigu vasarą laukia šventės, nebijokite įprastų kokteilinių suknelių iškeisti į elegantiškas megztas, taip pat galite pasimatuoti megzto sijono ir palaidinės derinį arba dailų megztą sijoną vilkėti su šilkine naktinukų stiliaus palaidine ir klasikiniu švarku. Kalbant apie gatvės madą šį sezoną grįžta įvairiaspalviai melanžo siūlai, mezgant iš tokių siūlų margas raštas susidėlioja tarsi savaime. Itin madingos melanžo suknelės, sijonų ir palaidinių arba palaidinių ir megztinių duetai.

 

Pasisemkite įkvėpimo iš instagramo stileivų, kaip vasarą prisijaukinti mezginius:
 

Pirkiniai:

Drabužiai - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame