Pirkiniai

Drabužiai, kuriuos vilkėdama jausitės jaukiai ir stilingai ne tik namuose, bet ir mieste

Norisi gražiai atrodyti ne tik mieste, bet ir namuose? Pristatome drabužius, kuriuos galėsite drąsiai vilkėti tiek leisdama laiką jaukioje namų erdvėje, tiek eidama apsipirkti ar pasivaikščioti.
Reading time 1 minutes
@street_style_paris, @_jeanettemadsen_, @fashionnova / Instagram nuotr.

Šįmet išpopuliarėjo laisvalaikio apranga, o ypač – patogūs, minkšto trikotažo sportiniai kostiumai. Karantino metu jie tapo ne vieno pagrindiniu pasirinkimu, tokiais kostiumais patogu vilkėti ir namuose, ir išėjus iš jų. Sportinė apranga įsibrovė į kasdienį garderobą, fašionistos džemperius ir treningines kelnes ar tampres ėmė derinti su klasikiniais švarkais ir aukštakulniais bateliais. Gimė nauja gatvei pritaikyto namų stiliaus tendencija.

Visgi sportiniai kostiumai patinka ne visoms, kai kurioms norisi elegantiškesnės „lounge“ (poilsio) aprangos. Tokia, žinoma, egzistuoja! Tad pristatome sportinės namų aprangos alternatyvas: stilingas megztas kelnes, sukneles, švelnius kašmyro ansamblius, jaukius kardiganus ir kitus drabužius, kuriuos vilkėdama gerai jausitės ne tik namuose, bet ir mieste.

Rinkdamiesi tokius drabužius atkreipkite dėmesį, kad jie nevaržytų judesių ir būtų laisvesnių siluetų.

 

Peržvelgikte audinių sudėtį, pirmenybę teikite natūraliems pluoštams - jie nedirgins, maloniaus liesis prie odos ir leis jai kvėpuoti.

 

Svarbi ir spalvinė paletė. Neutralūs žemės atspalviai (rusva, ruda, karamelės, pilka, pieno baltumo, dramblio kaulo, smėlio ir pan. spalvos) nevargins, tokius drabužius galėsite lengvai derinti tarpusavyje ar su kitais ryškesniais. Tinka ir tamsios spalvos – nuo juodos, šlapio asfalto pilkos iki burgundiško vyno raudonio – tokios bus praktiškesnės.

Pirkiniai:

Drabužiai - Net-a-porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame