Pirkiniai

Naujausioje „H&M“ kolekcijoje – prabangūs įvaizdžiai iš perdirbtų audinių

Rudens kolekcija sujungia prarastų istorinių artefaktų gyvenimą su tvarių medžiagų inovacijomis.
Reading time 3 minutes

Įkvėpta prarastų senovinių gobelenų fragmentų, „H&M Conscious Exclusive A/W 2018“ kolekcija sujungia prarastų istorinių artefaktų gyvenimą ir kelionę kartu sutvarių medžiagų inovacijomis. Kolekcijoje vyrauja dramatiški, tačiau tuo pačiu ir romantiški siluetai bei modernūs kirpimai, tai unikali kolekcija, kuri „H&M“ el. parduotuvėje pasirodys jau rugsėjo 27 d.

 

„Nekantraujame pirmą kartą pristatyti rudens ir žiemos sezono „H&M Conscious Exclusive“ kolekciją. Viskas prasidėjo nuo noro sukurti dėmesį traukiantį paltą iš tvarios medžiagos, kuris galėtų būti dėvimas ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien, tačiau vėliau ši idėja išsivystė į norą sujungti istorinių artefaktų ir modernaus dizaino jautrumo keliones“, — teigia „H&M“ kūrybinė patarėja Ann-Sofie Johansson.

„Šioje kolekcijoje rasite nuostabių skirtingų tvarių medžiagų gamą, pavyzdžiui, perdirbtą kašmyrą, o aksomą, pagamintą iš perdirbto poliesterio ir iš praeitos kolekcijos kūrybos likusios „ECONYL®“ medžiagos. Kokybė ir audiniai ne tik papildo dizainą, bet ir pabrėžia medžiagų inovacijas, kurios mums yra labai svarbios. Užtrukome be galo daug metų, kol aksomo kokybė tapo tokia aukšta, kokia ji yra dabar ir tuo labai džiaugiamės“, — sako Cecilia Brännsten, „H&M“ grupės aplinkos tvarumo vadovė.

 

Meistriškai sukurti moteriški drabužiai, apatinis trikotažas, batai ir aksesuarai, kurie balansuoja su subtilios dramos rafinuotumu ir kruopščiai kurtomis moderniomis detalėmis, gali būti dėvimi vakarėlių metu, tačiau puikiai tinka ir labiau atsipalaidavusiai, tačiau prabangaus įvaizdžio siekiančiai moteriai.

Užtrukome be galo daug metų, kol aksomo kokybė tapo tokia aukšta.

Pagrindiniai šios kolekcijos drabužiai — platus, žemę siekiantis juodas paltas su didele apykakle ir stulbinančiais šoniniais kirpimais iki liemens, pagamintas iš perdirbtos vilnos, taip pat blizgantis gėlėtas švarkelis, pagamintas iš perdirbtų plastikinių butelių, bei ilga, marga suknelė, sukurta iš 100% ekologiško šilko, kurią puošia plačios rankovės ir gili V formos iškirptė nugaroje, priversiantys praeivius atsisukti.
 

Kolekcijos spalvų paletė yra sudaryta iš juodos, baltos, blankios rausvos, garstyčių geltonos, blankios mėlynos ir šviesiai pilkos spalvų atspalvių. Aksesuarų asortimentą sudaro į skulptūras panašūs auskarai, pagaminti iš perdirbto plastiko, juodi, kojines primenantys bateliai iš perdirbto poliesterio ir aukštakulniai su juostelėmis, kurie yra pagaminti iš perdirbto poliesterio ir „TENCEL™" audinio. Taip pat kolekcijoje galima rasti didelę margą skarą, pagamintą iš „TENCEL™" ir puoštą ilgais kutais, juodus antpečius su perdirbto aksomo apskritimais, pritvirtintais prie ilgų juostų, bei kapišoną, sukurtą iš juodų žvynelių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame