Pirkiniai

Mados pasaulio galingosios demonstruoja šio sezono paltų tendencijas

Pastaroji Kopenhagos mados savaitė mus išmokė, kad niūrios dienos ir apsiniaukęs dangus nėra pretekstas atsisakyti ryškių spalvų, raštų ir originalaus dizaino.
Reading time 1 minutes
@womanslook / Instagram nuotr.

Mados savaitėje dalyvavusios leidinių redaktorės nuomonių formuotojos, parduotuvių vadovės ir garsenybės traukė žvilgsnius išskirtiniais ir puošniais paltais, tapusiais pagrindiniu jų įvaizdžio akcentu.

 

Dvispalvių lietpalčių ir megztinių aukštu kaklu deriniai, kontrastingomis juostelėmis apsiūti „teddy bear“ stiliaus paltai, margi avikailiai, pavasariškai ryškios spalvos, logotipais išmarginti audiniai ar odiniai šarvai nuo vėjo – Kopenhagos gatvės virto tikrų tikriausiu paltų podiumu.

Ieškodama naujo palto šį sezoną atkreipkite dėmesį į visa, kas jam suteikia išskirtinumo. Tai gali būti ne tik ryški spalva, bet ir efektingai atrodanti audinio ar kailio faktūra, įvairios apdailos detalės, tokios kaip siuvinėjimai žvyneliais, ryškiaspalviais akmenimis ar odos aplikacijos. Madingi iš skirtingų audinių siūti paltai, pavyzdžiui, lygaus vienspalvio arba raštuoto audinio su odinėmis kišenėmis, atlapais arba kailio detalėmis. Į mados tendencijas grįžta dvispalviai rūbai, tad ieškokite tarsi per pusę skirtingomis spalvomis kirstų paltų. Raitytas kailis, klosčių elementai, spalvota oda, langeliai, gyvūnų kailio ar odos raštai, monogramos – visa tai vyrauja šio sezono paltų tendencijose.

Paltų nuotraukos - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame