Pirkiniai

5 stilingos paplūdimio rankinės ir idėjos, su kuo jas derinti mieste

Patogų paplūdimio krepšį pritaikykite miesto įvaizdžiui kurti, siūlome penkis stilingus krepšius ir idėjas, su kuo juos derinti.
Reading time 3 minutes
Mados namų DIOR, KRISTI ANDRESS, CULT GAIA nuotr.

Talpūs vasariški krepšiai puikiai tinka ne tik kelionėms į pajūrį, bet ir mieste. Tereikia priderinti tinkamo stiliaus drabužius, kitas detales ir kaipmat sukursite stilingą vasarišką įvaizdį. 

1. Altuzarra

Talpus žydros spalvos paplūdimio krepšys „Espadrille“, pintas iš natūralaus palmių pluošto juostelių . Mieste šią rankinę derinkite su plačiomis palazzo kelnėmis, odiniais sandalais plokščiu padu, baltais sportiniais marškinėliais ir plačiakrašte skrybėle.

Paplūdimio krepšys, ALTUZARRA, Net-a-Porter.com

2. Kristi Andress

Talpus, jūrinių motyvų raštu puoštas medžiaginis paplūdimio krepšys virvelinėmis rankenomis. Mieste šią rankinę derinkite su vasariška balta suknele, odiniais įsispiriamais sandalais, masyviais saulės akiniais ir aukso spalvos papuošalais, pavyzdžiui, su su atostogų nuotaiką kuriančiais perlais.

Paplūdimio krepšys, „Kristi Andress“.

 

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite šį stilingą „Kristi Andress“ paplūdimio krepšį. Konkursą rasite straipsnio apačioje.

3. Saint Laurent

Didelė iš rafijos pinta rankinė odinėmis detalėmis. Mieste šią rankinę derinkite su džinsiniais šortais, platintais klasikiniais marškiniais, minimalistinio stiliaus aukštakulnėmis basutėmis, aviatorių stiliaus saulės akiniais ir siauru ilgu šalikėliu.

Paplūdimio krepšys, SAINT LAURENT, Net-a-Porter.com

4. Carolina Santo Domingo

Talpi paplūdimio rankinė, pinta iš kamštmedžio. Šį krepšį mieste derinkite su marškinių stiliaus maksi ilgio suknele, grandinėlės tipo metaline apyranke ir boho stiliaus sandalais plokščiu padu.

Paplūdimio krepšys, CAROLINA SANTO DOMINGO, Net-a-Porter.com

5. Prada

Iš šiaudų pinta rankinė „Panier”, sutvirtinta baltos odos detalėmis. Šią krepšelio formos rankinę mieste derinkite su lininiu vasarišku kombinezonu, įsispiriamomis basutėmis vidutinio aukščio pakulne, marga skarele (kurią galite užrišti ant krepšelio rankenos) ir metaliniais žiedo formos auskarais.

Rankinė, PRADA, Net-a-Porter.com

Laimėkite „Kristi Andres“ paplūdimio krepšį

KONKURSAS BAIGĖSI. Sveikiname laimėjus Severiją Mačiukaitę. Kaip atsiimti prizą, pranešime el. paštu.

 

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite vasarišką „Kristi Andres“ paplūdimio krepšį, išsiskiriantį originaliu dizainu ir talpumu. Užpildykite apačioje esančią anketą, o liepos 15 d. paskelbsime laimėtoją. 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame