Pirkiniai

Vestuvių parodoje – garsių dizainerių suknelės už kelis šimtus eurų

Galima teigti, kad balta vestuvine suknele puošiasi 99,9 procentų nuotakų. Vienos sukneles individualiai siūdinasi mados namuose, kitos nuomojasi ar perka salonuose, svarbiausia – visos nori atrodyti gražiai.
Reading time 2 minutes

Nuotakos nori atrodyti itin gražiai, nes prisiminimai apie tą ypatingą dieną neblėsta ne tik atmintyje, bet ir nuotraukose. Didžiausia vestuvių paroda „Išteku lt” jau šeštus metus rudenį kviečia jaunavedžius pradėti organizuoti vestuves, nes čia galima rasti visų sričių vestuvių ekspertus, gauti geriausius pasiūlymus ir nuolaidas.

 

„Pastebėjome, kad dalis nuotakų nori pasipuošti dizainerių kurtomis vestuvinėmis suknelėmis, bet negali sau to leisti. Pakalbėję su dizaineriais išgirdome ir kitą pusę, kad pas juos po kolekcijų pristatymų lieka po kelis pavyzdinius modelius. Taip kilo mintis organizuoti vestuvinių suknelių išpardavimą „Wedding Bazaar“, - pasakoja viena iš parodos organizatorių Rita Alksnienė.

 

Žinoma, kai kurios baiminasi, kad įsigijusios ankstesnių kolekcijų modelius gali atrodyti nemadingai, bet mados namų „Vamp“ dizaineris Arvydas Videika skuba tai paneigti: „Mes visada stengiamės kurti tokias vestuvines sukneles, kurios net ir po dešimt metų atrodytų šiuolaikiškai ir gražiai, todėl rinkdamasi metų ar dviejų senumo modelį tikrai galėsite jaustis ypatinga, graži ir madinga. Pavyzdinių suknelių išpardavimai populiarūs visame pasaulyje. „Wedding Bazaar“pristatysime naujas, nevilkėtas sukneles - tai pavyzdiniai modeliai iš salonų, kuriuos matuojasi nuotakos prieš užsakydamos savo dydžio suknelę.“

Šie mados namai nuotakoms pasiūlys 2016-2018 metų kolekcijų vestuvines sukneles net su 60 procentų nuolaida. „Žinoma, svarbiausia atrasti, kas jums gražu ir tinka, o ne rinktis iš paveikslėlių, - pataria A.Videika. - Į kainą mes įtraukiame ir taisymo darbus, nes tik tada, kai suknelė atrodys nepriekaištingai, tobulai nuguls lyg specialiai jums siūta.“

 

Vestuvių šventei skirtoje parodoje bus galima įsigyti ne tik dizainerių kurtas pavyzdines (angl. - samples) sukneles, bet ir senesnių kolekcijų vestuvinius drabužius ir sukneles iš pardavimo ir nuomos salonų. Taip pat savo suknelėmis čia gali prekiauti ir buvusios nuotakos.

 

„Praėjusiais metais startavęs renginys sulaukė didelio susidomėjimo. Nuotakos džiaugėsi galimybe įsigyti vestuvines sukneles už itin gerą kainą, nes jos prasidėjo ir nuo 50 eurų“, - sėkme džiaugėsi R.Alksnienė. Renginyje taip pat ankstesnių suknelių kolekcijas už patrauklią kainą pasiūlys Egidijus Rainys, mados namai „Tiulio fėja“, „Daili“, „Inži“ ir kiti kūrėjai bei suknelių salonai.

 

Paroda „Wedding Bazaar“ vyks spalio 20-21 dienomis.

susiję straipsniai

Rekomenduojame