Pirkiniai

„Gucci“ ir vėl stebina – suplėšytos pėdkelnės už 190 dolerių

Vieni garsiausių mados namų „Gucci“ buvo išjuokti dėl to, kad pasiūlė klientams įsigyti specialiai suplėšytas pėdkelnes už 190 JAV dolerių.
Reading time 1 minutes
GUCCI pėdkelnės, SSENSE.COM nuotr.

Socialinius tinklus užplūdo nuotraukos, kuriose modelis mūvi įprastas perregimas juodas pėdkelnės, vienintelis jų išskirtinumas – pėdkelnės yra „nubėgusiomis akimis“. Internautai pasipiktino, kad „Gucci“ šaiposi iš klientų siūlydami minimalios vertės gaminius už neįtikėtinas sumas, ne vienas pabrėžė, kad tokias pėdkelnes galima „pasigaminti“ vos už kelis eurus, tereikia netyčiom susiplėšius jų neišmesti.

Neįprasta tai, kad elektroninėje mados prekių parduotuvėje „Ssense.com“ buvo pažymėta, jog visos suplėšytos „Gucci“ pėdkelnės jau išparduotos. Jų nebeliko ir oficialioje „Gucci“ svetainėje. O galbūt užversti nepasitenkinimų lavinos mados namai tiesiog išėmė pėdkelnes iš prekybos? Visgi tai mažai tikėtinas variantas, nes šis prabangus italų prekės ženklas siūlo ir kitų prieštaringai vertinamų prekių, kurios kuo puikiausiai nugula gerbėjų spintose. Viena tokių - prieš kurį laiką irgi internete garsiai nuskambėjusi vyrams skirta suknelė, įkainota daugiau nei 2,5 tūkst. dolerių. Mados namų svetainėje galima išvysti ir pėdkelnių už 750, 390 arba kojinių už 185 dolerius. Tiesa, kai kurios jų jau išparduotos.

susiję straipsniai

Rekomenduojame