Pirkiniai

Perlai – madingiausia vasaros aksesuarų detalė, nuo sandalų iki papuošalų

Susikurkite prabangų kurorto įvaizdį mieste!
Reading time 1 minutes
@alamedaturquesa / Instagram nuotr.

Šį atostogų sezoną vėl dairomės į klasika vadinamus perlus, dizaineriai iš jų ne tik veria karolius ar kuria auskarus, bet ir dekoruoja perlais batelius, rankines ir saulės akinius.

 

Vasarą išryškėjo naujas madingas derinys, alsuojantis kurorto nuotaika, tai perlų ir kriauklelių duetas. Taip savo kurtą avalynę puošia garsenybių pamėgtas ženklas Alameda Turquesa, nedidelės kriauklelės ir balti (arba įvairiaspalviai) perlai nutupia ant basučių, espadrilių, elegantiškų įsispiriamų batelių ar gladiatorių stilaius sandalų. Tokia avalynė itin vasariškai atrodo derinama su lengvomis suknelėmis, plazdančiomis maksi ilgio kelnėmis, baltais džinsais ar marškinių tipo suknutėmis. Atkreipkite dėmesį ir į perlais dekoruotus drobinius ar pintus paplūdimio krepšius, masyvius kaklo papuošalus, o jeigu norite susikurti vasarišką šukuoseną, plaukus puoškite perlų ir kriauklelių segtukais ar lankeliu.

Jeigu norisi pasipuošti, ieškokite elegantiškų aukštakulnių, dekoruotų perlų gijomis arba apykojėmis, pastarąsias galite susikurti ir pati - tereikia aplink čiurną užsisegti perlų apyrankę. Įvaizdį dailiai papuoš ir nedidelė vakarinė rankinė su perlų imitacijomis, pavyzdžiui, nerta, pinta iš šiaudų arba siūta ir prabangiai atrodančio atlasto. Prisiminkite ir nepakeičiamą vasaros aksesuarą - saulės akinius, mados namai Chanel šį sezoną siūlo įvairių modelių tamsintus akinius, puoštus ilgomis perlų gijomis. Švęskite atostogų sezoną ir nebijokite puoštis!

Pirkiniai:

Aksesuarai - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame