Pirkiniai

30 stilingų pirkinių, įkvėptų festivalyje „Coachella“ šėlusių modelių

Praėjusį savaitgalį prasidėjus muzikos ir menų festivaliui „Coachella“, instagramą užtvindė stilingiausių viešnių nuotraukos. Tad sufleruojame, kokių festivalininkų rūbų ir aksesuarų verta dairytis šįmet.
Reading time 2 minutes
© Timur Emek/GC Images

Kalifornijos saulės karštis, šlamančios palmės, pasaulinio garso atlikėjai ir stilių maišalynė, kurioje persipina bohemiškas, hipiškas, rokenrolo ir glamūrinis įvaizdžiai – visa tai glaudžiasi po populiaraus festivalio „Coachella“ sparnu. Žvilgtelėkime į susirinkusiųjų aprangą iš arčiau – ką renkasi galybė muzikos šventėje šėlstančių pasaulinio garso modelių, tokių kaip Joan Smalls, Romee Strijd, Kendall Jenner, Shanina Shaik, Stella Maxwell, Alessandra Ambrosio ar Gizele Oliveira.

Drabužių spinta

Kutai, rankų darbo aplikacijos, blukinti „Levi's“ šortai, rokenrolo stiliaus marškinėliai su šūkiais, nertos palaidinės, vėjyje plazdantys apsiaustai bei gyvūnų kailio raštai – štai taip atrodo stilingosios prerijų mergaitės įvaizdis.

Rankinės

Kad linksmintis festivalyje būtų patogu, įsigykite nedidelę kuprinę, krepšelio formos arba ties liemeniu segamą diržo tipo rankinę. Šių metų hitas – trijų skyrių „Gucci“ rankinė-diržas. Praktiška ir stilinga!

Puošmenos

Rinkitės bohemiško stiliaus aksesuarus, kuriais pasidabinusi tapsite šiuolaikiška taikos ir meilės skleidėja. Tai masyvios metalinės apyrankės, inksrustuotos, pavyzdžiui, turkiu, kristalais nusagstyti lankeliai ir plaukų aksesuarai, pintos ir iš karoliukų sunertos draugystės apyrankės. Be abejo, nepamirškine ir akinių nuosaulės. Šį sezoną grįžo akiniai apskritais stiklais, vis dar populiarūs sportinio stiliaus modeliai, o norinčioms išsiskirti iš minios - popstiliaus variacijos ir ekstravagantiški rėmeliai.

Avalynė

Festivalių orai dažnai pasitaiko permainingi, kai kaitrią saulę keičia staiga apniukęs dangus ir lietaus šuorai. Tokiais atvejais puikus avalynės pasirinkimas – trumpučiai aulinukai su įkarpomis. Tai ne tik visureigis apavas, bet ir vienas stilingiausių aprangos akcentų. Kad įvaizdis atrodytų įdomiau, rinkitės ne lygią odą, o dekoruotą metalinėmis kniedėmis ar raštuotą.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame