Pirkiniai

Mados verdiktas: kuo aukščiau, tuo geriau!

Disko eros avalynė ne tik atrodys stilingai, bet ir pridės jūsų ūgiui ne vieną papildomą centimetrą.
Reading time 2 minutes
GUCCI, mados namų nuotr.

Pastaraisiais sezonais stebėjome storapadžių batų sugrįžimą. Iš pradžių stileivos pakvaišo dėl Balenciaga storapadžių „Triple S“ kedų, vėliau simpatijas iškovojo platforminiai Saint Laurent sandalai „Bianca“, storakulniai Gucci aulinukai „Marmont“ ir galiausiai ilgaauliai kareiviško stiliaus Prada batai „Monolith“ storais protektoriniais padais ir prisegamomis kišenėlėmis. Na o dabar atėjo metas pasitikti naujas 2020 m. platformų pažibas. 

Platformos veikiausiai yra viena ryškiausių 8-ojo deš. stiliaus detalių, tačiau metai po metų jos vis grįžta į mados aukštumas. Disko eros avalynė ne tik atrodys stilingai, bet ir pridės jūsų ūgiu ne vieną papildomą centimetrą. Gal ir visai neblogai?

 

Šį sezoną platforminius aukštakulnius 2020 m. pavasario kolekcijose pristatė mados namai Tibi, Miu Miu, Chloe, Gucci ir daugybė kitų. Miu Miu siūlo oksfordų stiliaus platforminius batelius mediniais arba kamštmedžio kulnais ir basutes gėlėmis raižyto medžio platformomis. Riboto leidimo kolekciją neseniai pristatė avalynės dizaineris Christianas Louboutinas, jo „Bhutan“ aukštakulnių kolekcija išsiskiria rankų darbo bateliais, kurių platforminiai mediniai kulnai raižyti ir ištapyti įspūdingais ornamentais.

1579102940574972 senatus fqhjku
„Bhutan“ kolekcijos modelis, CHRISTIAN LOUBOUTIN

Tibi platforminiai batai gerokai skiriasi nuo spalvingų Ch. Louboutino raudonpadžių, jie minimalistinio stiliaus, platformos trauktos ta pačia oda, iš kurios pasiūti ir aulinukai. Šokiruoti nebijantys Gucci siūlo ekscentriškus platforminius aukštakulnius - mėlynus verstos odos ilgaaulius išdrįstų apsiauti ne kiekviena, o kruizinėje Alessandro Michele kolekcijoje išvysite metalizuotos ir lakuotos odos ryškiaspalves platformines basutes. Gaudyti storapadžių tendencijas galite jau dabar, šaltuoju metų laiku prisijaukinkite platforminius aulinius batus, o artėjant vasarai iškeiskite juos į atviras disko stiliaus platformas.

Pirkiniai:

Avalynė iš Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame