Pirkiniai

Savaitės tendencija: kaip susikurti „Vive la France!“ įvaizdį

Prancūzišką įvaizdį galima sudėlioti ne vien klasikiniais atributais, tokiais kaip beretė, tvido švarkelis ar lietpaltis.
Reading time 1 minutes

Pavasarį siūlome kitokią prancūziško stiliaus kryptį, sukurtą remiantis spalviniu sprendimu. Drąsiai derinkite Prancūzijos vėliavos spalvas – būsite ir spalvinga, ir madinga. Be to, mėlyna, balta ir raudona yra pagrindinės marinistinio stiliaus spalvos, kuris atsgimsta ir šį sezoną. Juk artėjanti vasara be pajūrio ir atostogų dvasios neįsivaizduojama!

Mėlyna

Sodri ultramarino mėlyna įvaizdžiui suteiks intrigos, mat renkasi ją retas. Tačiau ši spalva yra lengvai derinama prie kitų – tiek neutralių, tiek ryškių. Naują sezoną ieškokite mėlynos raštuotos suknelės ar kombinezono, marškinių tipo palaidinės ir maudymosi kostiumėlio.

Balta

Šį pavasarį itin madingi balti minimalistinio dizaino aksesuarai, nuo rankinių, avalynės iki saulės akinių. Kad sterili balta neatrodytų pernelyg blankiai, ieškokite faktūrinių paviršių, pavyzdžiui, rankinės iš vytelių arba nertos iš karoliukų, batelių, dekoruotų plunksnomis arba pintų iš odos juostelių, pastarieji – pavasario ir vasaros hitas.

Raudona

Raudona šį sezoną gali būti viskas: suknelė, aukštakulniai, paltas, diržo tipo rankinė ir, žinoma, lūpų dažai. Nepamirškite, kad 2019 m. vasaros madingiausia – sodri, šilta ir žaisminga raudona, spalvų instituto „Pantone“ pavadinta „Fiesta“.

Prekių nuotraukos iš Net-A-Porter

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame