Pirkiniai

Amžinoji rankinių karalienė – stilinga, patogi ir be galo universali

Tai ne tik madinga, bet ir ypač universali rankinė, kuria džiaugsitės ne vienerius metus.
Reading time 1 minutes
@fakerstrom, @gizemsaritekin, @ariviere / Instagram nuotr.

Vienos rankines renkasi pagal funkciją, pavyzdžiui, ieško tinkamos darbui – patvarios ir talpios, o galbūt skirtos laisvalaikiui – nedidelės, ilgu dirželiu, kad galėtų patogiai nešioti pakabintą ant peties. Kitos derina prie tam tikrų drabužių, tarkim, renkasi naują delninę pagal vakarinį rūbą. Dar kitos naujų rankinių žvalgosi remdamosis sezono tendencijosmis.

 

Šį kartą siūlome rankinę, kuri ne tik atrodys stilingai, bet ir tarnaus ne vienerius metus – tai vienas universaliausių modelių.

 

Tiesa, tai nėra konkreti rankinė, o stilistinė kryptis: nedidelė, klasikinio stiliaus, kietos formos, juoda ir ilgu dirželiu. Tokia rankinė tiks skirtingoms progoms – nuo laisvalaikio, darbinio susitikimo iki vakarėlio. Aksesuaras bus dar universalesnis, jei įsigysite nusegamu dirželiu, tuomet rankinę galėsite nešti ir už trumpos rankenos, ir kabinti ant dirželio, o galbūt nešti kaip delninę.

 

Kad rankinė tarnautų kuo ilgiau, rinkitės kokybiškai pasiūtą, tačiau neįmantraus dizaino modelį. Įvertinkite odos rūšį ir pirmenybę skirkite tai, kuri bus atsparesnė braižymuisi, kuri nereikalaus specifinės priežiūros.

 

Rankinė gali būti ne tik ilgu odiniu dirželiu, bet ir grandinėle, tokia – puošnesnė. Tačiau svarbu, kad grandinėlė ties pečiu turėtų odinę detalę, kitu atveju grandinėlė trinsis į petį ir ilgainiui pasidarys nepatogi.

Pirkiniai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame