Pirkiniai

10 klasikinių odinių rankinių, suteiksiančių jūsų aprangai šiuolaikiškumo

Šiame rankinių sąraše savo favoritę atras ir pirmenybę teikiančios minimalizmui, ir tos, kurioms patinka išskirtinio dizaino aksesuarai.
Reading time 2 minutes
@masteramas / Instagram nuotr.

Greičiausiai savo spintoje turite ne vieną odinę rankinę: talpią, tinkančią keliauti į darbą ir nešioti kompiuterį, stilingą, tačiau mažesnį laisvalaikio rankinuką ar elegantišką vakarinę rankinę ilga grandinėle. Natūralios odos rankinės išsiskiria patvarumu, tiesa, jas (kaip ir odinius batus) reikia tinkamai prižiūrėti. Jei vengiate natūralios odos aksesuarų, šiandien nesunkiai rasite ir kokybiškų, pasiūtų iš įvairių odos alternatyvų.

 

Šį kartą ieškome ne tik madingų, bet ir laikui nepavaldžių klasikinio stiliaus odinių rankinių, kurių dizainas būtų šiuolaikiškas ir aprangai suteiktų modernumo. Rinkdamasi tokią rankinę atkreipkite dėmesį į aiškią formą, neutralias ir klasikines spalvas (vasarą nebijokite pastelinių atspalvių), solidumo suteikiančias minimalistinio stiliaus metalines detales, grandinėlių elementus (šį sezoną jie labai madingi), taip pat optimalų dydį, kad rankinė nebūtų nei pernelyg didelė, nei mikro dydžio. 
 

Pristatome 10 dėmesio vertų elegantiškų modelių:

1. NATURAE SACRA

Pusmėnulio formos odinė rankinė megnetiniu užsegimu „Ottava“, NATURAE SACRA.

2. BOTTEGA VENETA

Žydra rankinė „Cassette“, pasiūta iš pintų paminkštintos odos juostų, BOTTEGA VENETA.

3. RATIO ET MOTUS

Minimalistinio stiliaus odinė rankinė „Holster“ su įvairiais skyreliais viduje daiktams laikyti ir prisegti, RATIO ET MOTUS.

4. ALEXANDER MCQUEEN

Nedidelė odinė dviejų skyrių rankinė „The Story“ su aukso spalvos metaline rankena priekyje, kad būtų patogu laikyti kaip delninę, ALEXANDER MCQUEEN.

5. S.JOON

Ant peties kabinama arba rankoje nešama driežų odos efekto rankinė „Tulip“, išsiskirianti originalia forma ir gilia smaragdų žalumo spalva, S.JOON.

6. BOTTEGA VENETA

Vienas populiariausių šio sezono modelių - minkštos odos rankinė „The Chain Pouch“ su masyvia grandinės tipo rankine, BOTTEGA VENETA.


 

7. LOUISE ET CIE

Elegantiška, skulptūriško dizaino krokodilų odos efekto rusva rankinė „Isel“, LOUISE ET CIE.

8. WANDLER

Ant peties kabinama rankinė „Luna Arch“ su reguliuojamo ilgio rankena, modelis puoštas aukso spalvos akcentais, WANDLER.

9. STAUD

Minimalistinė, pusmėnulio formos juoda odinė rankinė „Moon“, persiūta kontrastingomis baltomis siūlėmis, STAUD.

10. GUCCI

Krepšelio tipo odinė rankinė „Morsetto“ aukso spalvos detale, apatinė rankinės dalis – kietesnės formos, viršutinė – sutraukiama, minkštos odos, GUCCI.

susiję straipsniai

Rekomenduojame