Pirkiniai

Madingų rankinių penketukas

Rankinių pasirinkimas šį sezoną platus: nuo pačių mažiausių, kuriose telpa tik telefonas ir lūpų dažai, iki pačių didžiausių, kuriose įsiteks visas gyvenimas.
Reading time 1 minutes
Net-a-porter.com

Siūlome atrasti vairias formas spalvas ir faktūras, o kad nepasiklystumėte rankinių gausoje, pateikiame stilingąjį penketuką.

Ant juosmens

Belt-bag tipo rankinę itin pamėgo sekamiausios mados pasaulio merginos, tokios kaip Kendall Jenner ir Kaia Gerber. Išbandykite ir jūs! Rinkitės baltą spalvą, nes šįmet ji bus itin aktuali. Tiesa, ant juosmens segimų rankinių tendencija prasidėjo prieš gerus metus, tačiau trauktis dar tikrai neketina.

Laukiniai vakarai

Jeigu esate kaubojiško stiliaus gerbėja ir jums patiko Sandro, Isabel Marant ar Chloe kolekcijos, būtinai atkreipkite dėmesį į verstos odos rankines.

Kniedės

Didelė ir talpi rankinė, dekoruota metalinėmis detalėmis, bus stlingas pasirinkimas kiekvienai dienai ir suteiks jūsų įvaizdžiui rock'n'roll dvasios. Mažesnės kniedyta rankinė puikiai tiks vakarėliams ir laisvalaikiui.

Mini

Maži rankinukai, kuriuose telpa svarbiausi šiuolaikinės moters aksesuarai - telefonas ir lūpų dažai, yra patogiausias pasirinkimas vakarui. Dažniausiai juose slepiasi ir dirželis, kurį patogu persimesti per petį.

Gyvūnų raštai

Leiskime madingajam leopardui atsikvėpti, juk norisi pavasario, norisi naujienų! Vienas variantas galėtų būti šviesi arba ryški zebrų kailio rankinė, kitas – į madą žengianti karvių kailio dėmėmis marginta oda.

Tags

mada
stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame