Pirkiniai

3 svarbiausi kriterijai renkantis stilingiausią vasaros rankinę

Šį kartą mūsų rankinės paieškos kriterijai yra spalva, dydis ir medžiaga.
Reading time 2 minutes
SANDRO rankinė, gamintojo nuotr.

Spalva

Šią saulėtą vasarą stilingiausias pasirinkimas bus baltos spalvos rankinės. Tokia įvaizdžiui suteiks modernumo (ypač jei rinksitės griežtesnio silueto rankinę), harmonizuos skirtingų raštų derinius, puikiai derės prie vienspalvės aprangos. Minimalistinės baltos rankinės – universalus variantas, ieškančioms kasdienio aksesuaro, kuris tiktų prie skirtingų stilių aprangos, nuo sportinės iki romantiškos. Jeigu bijote sterilaus balto atspalvio, rinkitės minkštesnius arba šiltesnius: pieno balkšvumą, kreminę, vos rausvintą ar pilkšvą, tarsi prigesintą kalkėmis.

2. Medžiaga

Kad būtų lengva derinti prie plazdančių suknelių ir vasariškų šilkinių naktinukų tipo kostiumų, rekomenduojame atkreipti dėmesį į pintas rankines. Jos – šio sezono favoritės. Gali rinktis tiek didelius pintus krepšius, tiek mažutes vytelių delnines ar kombinuotų medžiagų rankines, pavyzdžiui, odinius krepšius pintu dugnu. Rasite ne tik kasdienių pintų rankinių, bet ir puošnių, skirtų vakarui.

 

Daugiau pintų rankinių modelių - ČIA

3. Dydis

Toms, kurios vasarą ketina likti mieste, siūlome rinktis mini rankinę – žaisminga ir patogu. Šios rankinės ypač tiks vakarėliams, kai norisi, kad rankos liktų laisvos, o rankinė netrukdytų laisvai judėti. Madingos tiek kabinamos skersai kūno, tiek segimos aplink juosmenį diržu. Ieškodama puošnesnio mini dydžio rankinuko, atkreipkite dėmesį į žvilgančias metalines detales, siuvinėjimus ar varstymus iš karoliukų.

 

Daugiau apie mini dydžio rankinių tendenciją sužinosite - ČIA

Prekių ženklų ir Net-a-Porter.com nuotr.

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel
vasara

susiję straipsniai

Rekomenduojame