Pirkiniai

Tobula kapsulinė kolekcija ir miestui, ir atostogoms kurorte

Patogi ir rafinuota išskirtinė „Loro Piana“ kolekcija „Sail into Summer“ paprastus dalykus pavertė nepaprastais ir siūlo prabangiai nerūpestingą vasaros garderobą.
Reading time 1 minutes

Loro Piana garsėja itin prabangiais vilnos ir kašmyro audiniais, tačiau šį kartą jie kviečia atrasti ypatingą vasaros kolekciją, įkvėptą atostogų kurorte, vasariško lengvumo ir buriavimo. Šie italų mados namai aukština gamtą, gyvenimą gryname ore, judesį ir laisvę, tad ir jų vasariški modeliai pagaminti iš natūralių audinių ir medžiagų – nuo šilko, medvilnės, lino iki ėriukų odos.

 

Kadangi buriavimas yra didžioji Loro Pianos šeimos aistra, pagerbdamas jos taip mėgstamą sporto šaką, prekės ženklas išskirtinę kolekciją pavadino „Sail into Summer“. Burė mados namus įkvepia eksperimentuoti, o naujos technologijos ir medžiagos iš pradžių išbandomos jūroje, kur išaiškėja jų patvarumas ir galimybės.
 

Naujosios kolekcijos proga Loro Piana dalyvavo „Bucket“ regatoje Šv. Bartolomėjaus saloje, o laivo „My Song“ kapitonu tapo vienas ženklo savininkų Pieras Luigi Loro Piana. Čia pat pristatyta ir suknelėmis, tunikomis, kelnėmis, bateliais ir dryžuotais krepšiais viliojanti kolekcija. Geros savijautos ir elegancijos jūra.

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
kolekcija
lofficiel
vasara

susiję straipsniai

Rekomenduojame