Pirkiniai

Vintažinės elegancijos įkvėpta ir lengvai provokuojanti nauja „Saint Laurent“ rankinė

Naujoji Anthony Vaccarello sukurta legendinės „Saint Laurent“ rankinės versija slepia moteriškumą, jausmingumą ir berniukišką aštuntojo dešimtmečio įvaizdį.
Reading time 57 seconds
Verstos odos rankinė „Medium Kate“, 1 650 €, Saint Laurent. Marine Billet nuotr.

Įvairi prabanga

Dizainerio Anthony Vaccarello 2019 metų pavasario ir vasaros kolekcijai sukurtas modelis yra tarsi jaunesnioji legendinės rankinės „Kate“ sesuo. Garsusis aksesuaras atsinaujino – tapo ir santūriai klasikinis, ir lengvai provokuojamas. Galima rinktis ir iš dviejų dydžių bei įvairiausių medžiagų: blizgios ar įvairiaspalvės, sendintos odos, aukso siūlais siuvinėto ar žvaigždėmis nusagstyto veliūro.

Akį traukiantis aksesuaras

YSL inicialais puošta rankinė ilga grandinėle spinduliuoja amžina vintažine elegancija. Negana to, puikiai įsilieja į visą Anthony Vaccarello kurtą Saint Laurent pavasario ir vasaros kolekciją, kurios kiekvienas modelis – tarsi įvairių epochų dermės individualumo įsikūnijimas.

Rafinuota ir belytė

Blizgi, aksominė ar žvaigždėmis puošta rankinė yra vakarinį ir vyrišką bei moterišką stilius sujungiančios kolekcijos dalis. O ši kolekcija skirta legendinio fotografo Helmuto Newtono atminimui.

Tags

modelis
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame