Pirkiniai

Vasaros būtinybė - skydiniai saulės akiniai

Nuo kaitrių saulės spindulių jie dengia veidą it skydas, primena žiemos sporto aksesuarą, bet yra sukurti vasarai.
Reading time 2 minutes
Mados namų „Gucci“ nuotr.

Tamsintu juodu stiklu arba perregimu geltonu: renkatės jūs – norite likti su paslapties šydu ar stebėti aplinkinius atviru žvilgsniu.

 

Naujieji mados namų Gucci 2019 metų vasaros kolekcijos akiniai atrodo tarsi futuristinė kaukė. Vientisas lenktas stiklas ir paslėptas rėmelis suteikia modeliui sportiškumo, o mažomis metalinėmis žvaigždėmis kaustyti kraštai pabrėžia akinių įnoringumą. Ir nenuostabu – juk pats Gucci kūrybos vadovas italas Alessandro Michele garsėja ekstravagantiškais įvaizdžiais. O kad jau prakalbome apie žvaigždes – jų elementais puošti aksesuarai, nuo aukštakulnių, sportinių batelių, rankinių iki saulės akinių yra viena ryškiausių vasaros tendencijų.

 

Pristatydamas pavasario ir vasaros kolekciją A. Michele pasiūlė šiuos akinius derinti prie blizgių kokteilinių suknelių, vintažinio stiliaus ansamblių, 8-uoju dešimtmečiu dvelkiančių derinių ir elegantiškų eilučių. Tuos, kas nori nokautuojančio efekto, Gucci ragina ne tik pridengti veidą skydiniais akiniais, bet ir pasipuošti žėrinčių kristalų vėriniais, masyviais auskarais arba susisukti egzotišką turbaną. 

 

Skydo tipo saulės akinius šią vasarą siūlo ne tik drąsieji Gucci, bet ir daugiau mados namų, nuo Stella McCartney, Dior, Dolce & Gabbana, Komono iki Rihannos mados namų Fenty. Išsirinkite savo stiliniausią vasaros aksesuarą:

1563180347767683 700 eur gucci1563180347737132 700 eur gucci 2
Saulės akiniai GUCCI

Skydo tipo saulės akinius šią vasarą siūlo ne tik drąsieji Gucci, bet ir daugiau mados namų, nuo Stella McCartney, Dior, Dolce & Gabbana, Komono iki Rihannos mados namų Fenty. Išsirinkite savo stilingiausią vasaros aksesuarą:

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame