Pirkiniai

5 stilingos alternatyvos nenorinčioms „ugly sneakers“ tipo sportbačių

Ne pirmą sezoną vyrauja masyvių sportinių batų grubiais padais tendencija, nuo populiariųjų „Balenciaga“, „Stella McCartney“, „Gucci“ modelių iki prieinamesnių „Fila“. O ką rinktis toms, kurių ši tendencija netraukia?
Reading time 2 minutes
Vida Press nuotr.

Pasiduoti mados srovėms vien dėl to, kad jas renkasi kiti, tikrai nereikėtų. Tendencijų esmė - pasiūlyti kuo didesnę įvairovę, kad sau patinkantį ir tinkantį daiktą rastume kiekvienas. Nors kelis sezonus parduotuvių vitrinose ir mados sostinių gatvėse matome storapadžius sportbačius, madingų kitokio tipo modelių yra kur kas daugiau. Tad jei pastaroji tendencija ne jums, žvilgtelėkite, kokių stilingų sportinių batelių alternatyvų mados verta ieškoti.

1. Baltoji klasika

Laiko patikrintas pasirinkimas, idealiai tinkantis neįpareigojančiam stiliui kurti. Kad ir prie ko derintumėte minimalistinius ar treniruočių stiliaus baltus sportinius batelius, jie visur pritaps. Ir prie plačių kiulotų, ir prie gėlėtos suknelės ar elegantiško kelnių kostiumo. 

2. Megzti sportbačiai

Tokio tipo sportiniai bateliai - puikiai tinka treniruotėms arba dienoms, kai gamta leidžia atsikvėpti nuo lietaus. Dėl orui laidaus mezginio pėdoms gali kvėpuoti, jos nekaista ir nedrėksta. Tokie bateliai stilingai atrodys tiek su sportinio stiliaus apranga, tiek su kasdieniais džinsais, baltais klasikiniais marškiniais ar oversized megztiniu.

3. Žvaigždės

Atkreipkite dėmesį į žavigždžių motyvus, madinga ne tik jomis puošta avalynė, bet ir juvelyrika, suknelės ir rankinės. Jei norisi žaismingesnio aksesuaro, kodėl gi vietoje įprastų vienspalvių sportbačių nepasirinkus žvaigždėtų? 

4. Frankenšteinai

Tai sportbačiai, kombinuoti iš skirtingų raštų, spalvų ar medžiagos detalių. Tokie bateliai suteiks įvaizdžiui žaismės, atrodys originaliai ir pagyvins madingus monochrominius ar paprastus kasdienius derinius. 

5. Kojinės

Sportiniai kojinių tipo bateliai, išpopuliarėję prieš kelis metus, niekur nedingo - garsiausi mados namai ir toliau tokius siūlo. Šįmet vyrauja mininalizmas - vienspalvis storesnis padas ir vienspalvis arba subtiliai margintas aulas. Populiarūs ir identiškai sportines kojines atkartojantys aulai. Patogūs, lengvi, pabrėžiantys sportinę stilistiką, deja, netinkami lietingoms dienoms. 

Prekės ženklų, Farfetch.com ir Net-a-Porter.com nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame