Pirkiniai

Neįprasta pilkšvo rudens detalė – ryškiaspalviai klasikiniai švarkai

Klasikinį juodą švarką veikiausiai turi daugelis, tačiau pilkšvą rudenį tamsos ir taip netrūksta. Kodėl kasdienio garderobo nesušildžius ryškiomis spalvomis?
Reading time 1 minutes

Ryškiaspalviai švarkai ne tik pagyvina rudenišką įvaizdį, bet ir dominuoja šio sezono tendencijose. Ultramarino mėlyna ir skulptūriški siluetai mados namų „Balenciaga“ kolekcijoje, kriaušių raudonio smokingas „Carolina Herrera“ pristatyme, serbų dizainerės Roksandos Ilinčić ir „Bottega Veneta“ pasiūlytas kanarėlių geltonis bei 9-ojo dešimtmečio įkvėpti spalvingi „Marc Jacobs“ plačiapečiai. Tai tik keli ryškiaspalvių švarkų pavyzdžiai iš 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcijų.

 

Kas šį rudenį vienija spalvingus švarkus? Griežtos formos, skulptūriški siluetai ir į madą grįžęs dvieilis užsegimas. Vyraujančios sezono spalvos: ultravioletinė, fuksijų rožinė, ūko ir ultramarino mėlyna, kanarėlių geltona, aguonų raudona ir vaiskūs oranžinės tonai.

 

Vienspalviai ryškūs švarkai tiks ir prie neutralių, ir prie sodrių spalvų aprangos. Jei norisi drąsesnio įvaizdžio, švarką vilkėkite su tos pačios spalvos kelnėmis / sijonu (tarsi kostiumą) arba derinkite raštuotus drabužius: languotus, gėlėtus, margintus leopardų, zebrų kailio ar gyvačių odos raštais, spalvingomis abstrakcijomis ir monogramomis.

Pirkiniai:

Pagr. nuotrauka - „Roksanda“ 2019 m. kruizinė kolekcija

susiję straipsniai

Rekomenduojame