Pirkiniai

5 stilingos alternatyvos nenorinčioms „ugly sneakers“ tipo sportbačių

Ne pirmą sezoną vyrauja masyvių sportinių batų grubiais padais tendencija, nuo populiariųjų „Balenciaga“, „Stella McCartney“, „Gucci“ modelių iki prieinamesnių „Fila“. O ką rinktis toms, kurių ši tendencija netraukia?
Reading time 2 minutes
Vida Press nuotr.

Pasiduoti mados srovėms vien dėl to, kad jas renkasi kiti, tikrai nereikėtų. Tendencijų esmė - pasiūlyti kuo didesnę įvairovę, kad sau patinkantį ir tinkantį daiktą rastume kiekvienas. Nors kelis sezonus parduotuvių vitrinose ir mados sostinių gatvėse matome storapadžius sportbačius, madingų kitokio tipo modelių yra kur kas daugiau. Tad jei pastaroji tendencija ne jums, žvilgtelėkite, kokių stilingų sportinių batelių alternatyvų mados pasaulis siūlo šį sezoną.

1. Baltoji klasika

Laiko patikrintas pasirinkimas, idealiai tinkantis neįpareigojančioms pavasario ir vasaros dienoms. Kad ir prie ko derintumėte minimalistinius ar treniruočių stiliaus baltus sportinius batelius, jie visur pritaps. Ir prie plačių kiulotų, ir prie gėlėtos suknelės ar elegantiško kelnių kostiumo. 

2. Megzti sportbačiai

Tokio tipo sportiniai bateliai - sumanus pasirinkimas šiltoms dienoms, nes vietoje odos naudojamas orui pralaidus mezginys leidžia pėdoms kvėpuoti, šios nekaista ir nedrėksta. Tokie bateliai ypač tinka treniruotėms, tačiau stilingai atrodys ir prie vasariškos laisvalaikio aprangos. 

3. Žvaigždės

Viena šių metų tendencijų - aksesuarai su žvaigždžių motyvais. Tai ne tik sportinė avalynė, bet ir vakarinės basutės, aukštakulniai ar rankinės. Jei norisi madingo elemento, kodėl gi vietoje įprastų baltų sportbačių nepasirinkus žvaigždėtų? 

4. Frankenšteinai

Tai sportbačiai, kombinuoti iš skirtingų raštų, spalvų ar medžiagos detalių. Tokie bateliai suteiks įvaizdžiui žaismės, atrodys originaliai ir pagyvins madingus monochrominius ar paprastus kasdienius derinius. 

5. Kojinės

Sportiniai kojinių tipo bateliai, išpopuliarėję prieš kelis metus, niekur nedingo - garsiausi mados namai ir sporto prekių profesionalai ir toliau siūlo tokius. Kas keičiasi šįmet? Vyrauja mininalizmas - vienspalvis storesnis padas ir vienspalvis arba subtiliai margintas aulas. Tačiau populiarėja ir identiškai sportines kojines atkartojantys aulai. Patogūs, lengvi, pabrėžiantys sportinę stilistiką, deja, netinkami lietingoms dienoms. 

Prekės ženklų, Farfetch.com ir Net-a-Porter.com nuotr.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame