Pirkiniai

Juozo Statkevičiaus kūriniai jau pasiekė lietuviško dizaino namus

Naujiena lietuviško dizaino namuose „Locals.lt“ – nuo šiol čia galima rasti garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus kūrinius.
Reading time 2 minutes

Po savo stogu tik preciziškai atrinktus, konceptualaus ir modernaus dizaino bei ypatingos kokybės prekės ženklus ir jų produktus pristatančių dizaino namų „Locals.lt“ asortimentą papildė ant didžiųjų mados podiumų demonstruoti Juozo Statkevičiaus kūriniai ir aksesuarai. Nuo prabangių ir elegantiškų rankinių bei talpių ir patogių kuprinių iki sportinių kelnių, stilingų kojinių ir apatinių.

 

Šiemet jubiliejų švenčiantis Juozas Statkevičius – garsiausias Lietuvoje mados ir teatro kostiumų dailininkas, apdovanotas trimis „Auksiniais scenos kryžiais“, Lietuvos valstybės ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ ir daugybe kitų apdovanojimų, pirmą kartą savo kūriniais nusprendė prekiauti ne savo mados namuose.

 

„Lietuviško dizaino namai „Locals.lt“ garsėja geriausių lietuviško dizaino prekės ženklų asortimentu. Jų klientai – kokybę, išskirtinumą ir unikalumą vertinantys dizaino gerbėjai, todėl man smagu, kad nuo šiol šiose parduotuvėse galės rasti ir mano kūrinius tiek vyrams, tiek moterims. Jie čia galės įsigyti ir stilingų laisvalaikio drabužių, ir išskirtinių aksesuarų,“ – pasakoja J. Statkevičius.

„Smagu, kad „Locals.lt“ galima įsigyti mano kurtų stilingų laisvalaikio drabužių, ir išskirtinių aksesuarų“, - J.Statkevičius.

„Džiaugiamės, kad prie gausaus kūrėjų ir prekių ženklų būrio prisijungė ir neabejotinai žymiausias Lietuvos mados kūrėjas, kurio darbai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Smagu, kad vienetinių ir aukščiausios kokybės dizaino kūrinių ieškantys klientai nuo šiol pas mus galės rasti ir Juozo Statkevičiaus darbų. Tai, kad po mūsų stogu dabar jau galima rasti kone visus stipriausius lietuviško dizaino kūrėjus – tai didelė garbė ir malonus darbo įvertinimas,“ – pasakoja viena dizaino namų įkūrėjų Inga Ramonienė.

 

Šiemet Juozas Statkevičius mini ne tik asmeninį jubiliejų, bet ir švenčia savo mados namų trisdešimtmetį. Šia proga jis rengia išskirtinį jubiliejinį madų šou Vilniuje, kuriame žiūrovų lauks daug staigmenų. Vienos jų jau dabar sulauks ir „Locals.lt“ pirkėjai – čia ir el. parduotuvėje įsigiję J. Statkevičiaus kūrinių už 250 Eur arba daugiau, gaus dovanų bilietą į išskirtinį mados šou „Juozo Statkevičiaus mados namams 30 metų“.

Juozo Statkevičiaus mados namų archyvo nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame