Pirkiniai

A. Jablonskytė: patogumas šiandien moteriai yra vienas svarbiausių niuansų

„Pasimatavau visus kolekcijos rūbus ir galiu patvirtinti – juos vilkėdamas atrodai stilingai, o svarbiausia – dėl grožio nereikia pakentėti!, – apie naują D. Vapsvės kolekciją kalba stilistė A. Jablonskytė.
Reading time 2 minutes

„Visi kolekcijos kūriniai dera vienas su kitu. Ir nereikia būti stilistu ar įdėti daug pastangų, kad tai sugebėtum sujungti į visumą“, – po fotosesijos, skirtos pristatyti naują dizainerės Dianos Vapsvės rudens – žiemos kolekciją „Other People“, įspūdžiais dalijosi jos veidu tapusi žinoma stilistė Austėja Jablonskytė.  Pašnekovė pridūrė – ją žavi naujosios linijos, kurioje yra palaidinių, kelnių, suknelių, paltų, vientisumas bei spalvų gama.

 

„Pasimatavau visus kolekcijos kūrinius ir galiu patvirtinti – juos vilkėdamas atrodai stilingai, o svarbiausia – dėl grožio nereikia pakentėti! Juk patogumas dabar yra vienas svarbiausių niuansų, aktualių šiuolaikinei moteriai“, – sakė A. Jablonskytė.  Ji patikino likusi sužavėta žvaigždėta suknele, stilistė savo spintoje turi ne vieną šiais dangaus simboliais puoštą drabužį.  „O paltas „meškiukas“ man priminė vaikystę – juk daugelis mūsų turėjo panašų žiemos „aksesuarą“, – su šypsena kalbėjo stilistė.

 

D. Vapsvė patikino, jog A. Jablonskytė puikiai atskleidė pagrindinį sumanymą – drabužiai gali pabrėžti moters ryškumą, išraiškingumą, gebėjimą išsiskirti ir nepasimesti minioje net, regis, neturint nė sekundės laisvo laiko.  „Toks gyvenimo būdas įkvėpė mane sukurti drabužius, kurie tiktų ir dienai, ir vakarui. Modernios klasikos akcentai čia taip pat užima svarbią vietą“, – pasakojo kūrėja.  Anot jos, A. Jablonskytė – viena ryškiausių, stilingiausių, kartu ir viena užimčiausių dabartinės kartos moterų, todėl jai svarbu atrasti tokius aprangos derinius, kurie pabrėžtų jos individualumą, būtų patogūs, o pakeitus aksesuarus būtų lengvai transformuojami.

 

Pasak dizainerės, daug dėmesio skirta viršutiniams drabužiams, kolekcija kaip niekada gausi netikėčiausių spalvų paltų, padedančių kasdien sukurti nepriekaištingą asmeninį įvaizdį. „Ryža“ kaip lapė, sodri kaip vynas, kreminė rusva ar ryškiai pilka... Pusilgis, siauras, siekiantis blauzdas, platėjantis... Paltams mano kolekcijose dar niekada nebuvo tiek dėmesio!“, – šypsosi D. Vapsvė.

/

Gamintojo nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame