Pirkiniai

Kai suknelės pabosta: madingi kombinezonai skirtingoms progoms

Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir šį - viena ryškiausių mados tendencijų išlieka kombinezonai.
Reading time 1 minutes

Vasarą spintose karaliauja lengvos suknelės, o keičiantis sezonams norisi ko nors naujo. Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir šį – viena ryškiausių mados tendencijų išlieka kombinezonai. Jei vasarą naujo kombinezono nepasimatavote, ruduo – puikus metas pasidairyti stilingo ir modernaus.

Biuras

Dalykinis kombinezonas turėtų būti ne tik patogus, bet ir solidesnis – atitikti darbovietės aprangos kodą. Šį rudenį vyrauja įliemenuoti ir dailiai sukirpti kombinezonai plačiomis arba platėjančiomis klešnėmis. Taip pat vienspalviai ir gilesne V formos iškirpte. Kad kombinezonas tiktų darbo aplinkai, gilesnę iškirptę galima pridengti po apačia apsivilkus elegantišką uždarą palaidinę arba prigludusį megztinį aukštu kaklu.

Laisvalaikis

Svarbiausi laisvalaikio aprangos elementai – patogumas ir saviraiška. Rudenį madingi išlieka platesni uniforminio stiliaus kombinezonai didesnėmis kišenėmis ir užtrauktukais. Prie tokio tipo kombinezonų dera ne tik sportinė avalynė, bet ir suvarstomi kareiviško stiliaus auliniai batai arba aukštakulniai tampriu aulu ir smailu priekiu.

Vakaras

Šįmet vakarinių kombinezonų gretose vyrauja minimalizmas ir elegancija. Vieni primena sujungtą kelnių kostiumą (tarsi prie kelnių būtų prisiūtas klasikinis švarkas be rankovių), kiti – lakoniški ir klasikiniai, juos puošia subtilūs raukiniai ar audinio klostės. Kadangi kombinezonai minimalistinio stiliaus, lieka daugiau laisvės aksesuarų variacijoms, nuo kristalais dekoruotų vakarinių šlepečių iki masyvių metalinių auskarų.

Pagr. nuotrauka - mados namų "Max Mara" archyvas

Tags

ruduo
kombinezonas
stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame