Pirkiniai

4 svarbiausios rudens paltų tendencijos

2018-2019 m. rudens paltų gide – madingiausi šio sezono modeliai.
Reading time 3 minutes

Trofėjai

Natūralus kailis iš mados pasaulio traukiasi, šiandien daugybė dizainerių atsisako savo kolekcijoms naudoti tikrą kailį, kartais ir natūralią odą. Kryptis trofėjai – tai vilnos, velveto, kitų audinių ar dirbtinio plauko paltai, imituojantys leopardų, zebrų ar karvių kailio raštą. Populiariausios, be abejo, leopardų dėmės, o madingiausi jomis marginti paltai – minkštučiai, trumpakailiai, vintažinio stiliaus.

 

Įkvėpimui – paltai, demonstruoti mados namų „Victoria Beckham“, „Tom Ford“, „Max Mara“, „Givenchy“, „Calvin Klein“ ir „Halpern“ rudens kolekcijose.

FRAME, 2018-2019 m. ruduo ir žiema

Jaukus maksi ilgis

Minkšti sujuosiami paltai madingi ne pirmą sezoną, tačiau šįmet jie ilgesni ir jaukesni nei anksčiau. Kone siekiantys kulkšnis, siūti iš šiltos vilnos, kašmyro, dirbtinio kailio ar pliušo (vadinamieji teddy bear). Tarp svarbių elementų ne tik maksi ilgis, bet ir oversized siluetas, liemenį išryškinantis diržas ir neutralių spalvų skalė: rusvi, smėlio, karamelės, balintos kavos, žemės tonai, pilkšvi, pilkšvai melsvi ir rūdžių atspalviai.

 

Įkvėpimui – paltai, demonstruoti mados namų „The Row“, „Victoria Beckham“, „Hermes“ ir „Gabriela Hearst“ rudens kolekcijose.

ALC, 2018-2019 m. ruduo ir žiema

Daugiau odos

Šiltinti odiniai lietpalčiai – dar viena rudens tendencija, šįmet traukianti mados gerbėjų žvilgsnius. Madinga įvairių tipų oda: matinė, blizgi lakuota, metalizuoto efekto ir, žinoma, roplių oda. Nors apie aukštą klasę ir nepriekaištingą kokybę paprastai byloja krokodilų odos dirbiniai, šį sezoną pirmuoju smuiku griežia gyvatės odos imitacijos. Tendencijose ir tokie lietpalčiai, ir aksesuarai.

 

Įkvėpimui – paltai ir lietpalčiai, demonstruoti mados namų „Acne“, „Miu Miu“, „Max Mara“, „Chloe“ ir „Loewe“ rudens kolekcijose.

APIECE APART, 2018-2019 m. ruduo ir žiema

Spalvos ir efektas

Rudens paltų tendencijose – ne tik klasikiniai žemės atspalviai, bet ir šaltajam sezonui nebūdingos ypač sodrios spalvos. Kaitinantis raudonis, aktyvus rūdžių oranžinumas, vaiski geltona ar net fluorescensinė žalia, gyvybinga ultramarino mėlyna, rožinė ir 2018 m. spalva tituluota ultravioletinė. Ryškių paltų įspūdis kuriamas ne vien spalvomis, papildomą efektą suteikia skirtingų faktūrų audiniai (pavyzdžiui, kailis ir lakuota oda), blizgios ir siuvinėtos detalės, kailio apykaklės ar rankogaliai. Jei tik norisi ko nors ryškaus, efektingas paltas – dėmesio vertas pirkinys.

 

Įkvėpimui – paltai, demonstruoti mados namų „Gucci“, „Balenciaga“, „Michael Kors“, „Marni“, „Emilio Pucci“ ir „Preen by Thornton Bregazzirudens kolekcijose.

EMILIO PUCCI, 2018-2019 m. ruduo ir žiema

Pirkiniai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame