Pirkiniai

16 stilingų šventinių suknelių norinčioms paslėpti pilvuką

Šios suknelės padės pridengti pilvuką arba sukurti išraiškingesnio liemens liniją.
Reading time 2 minutes
BALMAIN, ROLAND MOURET, HALPERN, JENNY PACKHAM, Net-a-Porter.com nuotr.

Norėdama paslėpti pilnesnį pilvuką, ieškokite suknelių įmantresnėmis detalėmis, kurios nukreiptų žvilgsnį nuo pilvo zonos. Tai gali būti platintos arba rauktos rankovės, puošnūs pečiai, įdomi iškirptė ar dekoruota dekoltė. 

 

Venkite žvilgių ir šviesą atspindinčių audinių, tokių kaip satinas, krepo satinas ar šilkas, ypač šviesių ir ryškiaspalvių. Jų žvilgesys tik pabrėš pilnesnes kūno vietas ir išsikišimus.

 

Atkreipkite dėmesį į ties pilvo zona drapiruotas sukneles, įstrižos draperijos padės sukurti išraiškingesnės talijos įspūdį ir formuos figūrą. Pirmenybę teikite tamsesnėms spalvoms, tačiau nebijokite margintų audinių. 

 

Paslėpti pilvuką padės sujuosiamos (tarsi chalatai) suknelės, jos kurs ilgą vertikalę ties kūno šonu, ilgis figūrą ir liaunins taliją.

 

Asimetriško kirpimo suknelės, pavyzdžiui, ilgintu vienu kraštu taip padės kurti ilgesnės figūros iliuziją ir maskuos pilvuką.

 

Tiesiai talijai galima suteikti išraiškingumo suknele, kuri ties liemeniu kurtų X siluetą. Tai gali būti iš kito audinio pasiūta pusinė liemnes detalė (nuotraukose apačioje pamatysite sukneles ties liemeniu puoštas tarsi kito audinio trikampiu). Toks dekoras verčia akis iš šono keliauti į vidurį, todėl tiesi talija atrodo moteriškiau.

 

Jeigu jūsų pilvukas pastebimai apvalesnis ir nėra išraiškingo liemens, venkite apskritų detalių, pavyzdžiui, pūstų rankovių ar apvalios iškirptės. Pasikartojančios formos pabrėžia viena kitą, todėl apvalios detalės išryškins pilvo apskritumą.

 

Nepamirškite, kad sukurti išraiškingesnę taliją galima ir formuojančiais apatiniais. Svarbu pasirinkti tinkamo dydžio, kurie pernelyg nesuspaustų liemens ir leistų normaliai kvėpuoti. Formuojančiais rūbais nepiktnaudžiaukite, nes sutrikus kraujotakai ir itin stipriai suspaudus vidaus organus, galite pakenkti organizmui.

Net-a-Porter.com nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame