Pirkiniai

„Burberry“ pristato dar nematytą „The TB Bag“ rankinę

Pirmą kartą pristatyta 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje, naujoji „Burberry“ rankinė „The TB Bag“ yra ne tik dizainerio Riccardo Tisci debiuto mados namuose dalis, bet ir ypatingas simbolis.
Reading time 2 minutes

Rankinės „The TB Bag“ pavadinimas atspindi „Burberry“ įkūrėjo Thomo Burberry inicialus. Rankinė, kuri tapo vienu svarbiausių kolekcijos aksesuarų, yra vienas pirmųjų Riccardo kūrinių mados namams.

„The TB Bag“ kolekcija

„The TB Bag“ rankinės yra siuvamos Italijoje iš klasikinės ėriuko odos, jos turi griežtą struktūrą bei nusegamą grandinėlę arba odinę rankeną. Rankinei naudojama oda yra dažyta naudojant chromą, taip siekiama sukurti kuo patvaresnę ilgaamžę spalvą, o visi rankinės kraštai yra kruopščiai nudažomi rankomis.

 

Šių rankinių kolekcijoje gausu įvairiausių spalvų, modelių bei dydžių pasirinkimų, tarp kurių – maža bei vidutinė dieninė rankinė, ant liemens segamas krepšys, voko formos delninė. Visos rankinės puoštos metalinėmis „Thomas Burberry Monogram“ detalėmis.

 

Spalvų paletė itin plati: nuo juodos, tamsiai rudos ir bordo spalvos iki švelnių rožinių, medaus, pistacijų atspalvių. Kai kurie modeliai siūlomi ir dvispalviai, pavyzdžiui, juoda ir balta su „Burberry London England“ logotipu, juoda su elnių kailio raštu, tamsi bordo su klasikiniu monogramos raštu.

Gaminamos išskirtinai rankomis Italijoje, „Thomas Burberry Monogram“ metalinės detalės puošia rankines, pažymi mados namų tradicijas bei pagerbia jų įkūrėją. Pagrindinis metalinis rankinės užsegimas su raidėmis TB galimas įvairių spalvų bei faktūrų: šviesios aukso, sidabro, turkio, netikro vėžlio kiauto rašto.

 

Nuo gegužės mėnesio rankinių asortimentą papildys ir nauji modeliai, kurie bus pasiūti iš drobės, gausiai puošti mados namų monogramos raštu.

Apie „Thomas Burberry Monogram“

Pirmą kartą pristatytas 2018 metų rugpjūčio mėnesį, „Thomas Burberry Monogram“ projektas yra mados dizainerio Riccardo Tisci bei žinomo britų kūrybos vadovo bei grafikos dizainerio Peterio Saville bendras darbas. Sukurtas monogramos raštas tapo bene stipriausiu mados namų 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos elementu ir pasirodė ant šilkinių skarų, drabužių, batų bei įvairiausių aksesuarų.

Mados namų BURBERRY nuotraukos

Tags

mada
stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame