Pirkiniai

Tobulos krūtinės paslaptį Kim Kardashian pavertė pelningu verslu

K. Kardashian įkurtas apatinio trikotažo ženklas „Skims“ dabar siūlo ir produkciją, skirtą krūtinei formuoti.
Reading time 1 minutes
@kimkardashian, @skims / Instagram nuotr.

Kadaise Kim Kardashian pasidalijo nuotrauka, kuria atskleidė paslaptį, kaip anksčiau formuodavo krūtinę, kad ši, vilkint drabužius giliomis iškirptėmis, atrodytų nepriekaištingai. Garsenybės paslaptis - paprasta lipni juosta, kuria ji pakeldavo krūtinę. Pastebėjusi susidomėjimą savo pasidalinta patirtimi, Kim ilgai nesnaudė ir pristatė specialiai krūtinės formavimui skirtas lipnias audinio juostas. Jos prekės ženklas „Skims“, garsėjantis figūrą formuojančiais apatiniais, dabar siūlo ir šias krūtinės juostas, kurių spalvinė paletė pritaikyta įvairaus gymio moterims. Savo „Instagram“ paskyroje K. Kardashian ne tik rodo produkciją, bet ir demonstruoja, kaip tinkamai naudoti formuojančias juostas.

Kitas naujas „Skims“ produktas, neatsiejamas nuo tobulo įvaizdžio, – spenelių lipdukai. Jie skirti paslėpti spenelius, kai vilkimas perregimo audinio rūbas arba po juo nesegima liemenėlė. Ši prekė tikrai naudinga, mat ne viena susiduria su problema, kaip išvengti vulgarumo puošiantis atviresnėmis vakarinėmis suknelėmis.

Daug kam anksčiau yra kilęs klausimas, kokiu būdu Kim krūtinė po rūbais giliomis iškirptėmis išlieka taip dailiai pakelta. Žinoma, pristatydama „Skims“ naujienas, K. Kardashian pasidalijo ir nuotraukomis, kuriose tobulam įvaizdžiui sukurti panaudotas krūtinės formavimas specialiomis lipniomis juostomis. 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame