Pirkiniai

T.Jankauskaitės kolekcijoje - 29 įvairiausioms progoms tinkančios suknelės

Nauja „Studio Toma“ pavasario ir vasaros kolekcija pražydo gaiviomis, ryškiomis spalvomis ir pastelėmis.
Reading time 3 minutes

Iš viso naujoje kolekcijoje – 29 suknelės, tarp kurių – ir klienčių jau pamėgti, ženklo vizitine kortele tapę modeliai bei keli visai nauji siluetai. „Šiltąjį sezoną pasitinkame akį traukiančiais „skanių“ spalvų audiniais, margintais taškeliais, gėlių motyvais, langeliais, dryžiais. Dalis suknelių – itin lengvos, su perregimu viršutiniu sluoksniu. Vis dažniau besidžiaugiant saule ir šiluma norisi ryškesnės, šviesesnės paletės, todėl ši kolekcija – žaisminga ir gaivi“, – pasakojo dizainerė T. Jankauskaitė.

 

Dizainerė tradiciškai daug dėmesio skiria drabužio ilgaamžiškumui ir funkcionalumui. „Mados pasaulyje sezoniškumo ribos vis labiau nyksta. Pastebime, kad klientės ieško drabužio ne vienai konkrečiai progai, todėl keliame sau užduotį kurti prie šiuolaikinio gyvenimo pritaikytus modelius, kuriuos lengva ir dėvėti, ir prižiūrėti. Ta pati suknelė dieną gali būti biuro drabužis, priderinus aukštakulnius, auskarus ir delninę virsti puošniu vakaro ansambliu, o atostogaujant puikiai derėti su sportiniais bateliais ar įsispiriamomis šlepetėmis“, – teigė dizainerė.

1556618475493648 studio toma ss 19 1
Mados pasaulyje sezoniškumo ribos vis labiau nyksta.
1556618516165785 studio toma ss 19 4

„Palaikau atsakingo vartojimo idėją tiek kurdama, tiek vilkėdama drabužius, todėl galiu tik patikinti – ta pati naujos kolekcijos suknelė tiks ir vasaros šventėms – krikštynoms, gimtadieniui, vestuvėms, ir kasdien einant į darbą, ir atostogaujant. Žinau, kad mano vasaros „must have“ bus lengvo audinio suknelė, sportiniai arba įspiriami bateliai ir šiaudinė rankinė“, – pasakojo Toma.  

 

T. Jankauskaitė kviečia eksperimentuoti ir nebijoti suknelių vilkėti kartu su kelnėmis ar džinsais – ypač tų, kurios atsisega per visą modelio ilgį. Tokiu būdu sukursite ypač stilingą, šiek tiek bohemišką įvaizdį.

1556618570026155 studio toma ss 19 6

Kolekcijai parinkti natūralūs audiniai – medvilnė, viskozė, o dėl tokių savybių kaip praktiškumas, patogumas naudotas poliesteris. Medžiagas dizainerė gabenosi iš Olandijos ir Vokietijos.

  

Kolekcijos „SS’19“ fotosesija vyko VDU Botanikos sode Kaune. „Norėjosi žalumos, tad fotografė Greta Gedminaitė pasiūlė botanikos sodo oranžeriją. Erdvė pasirodė itin dėkinga ir padovanojo nematytų rakursų, o ir darbuotojai buvo labai paslaugūs“, – prisiminė dizainerė.

 

T. Jankauskaitė prisipažino labai mėgstanti augmeniją ir jaučianti nostalgiją Kaunui: „Nemažai augalų auginu tiek namuose, tiek studijoje. O vasaromis studijos balkonas visada žydi. Kaunas man itin artimas – tai mano studijų miestas, čia praleidau šešis metus, tad liko labai daug malonių prisiminimų. Čia sutikau draugų, su kuriais iki šiol bendraujame“.

1556618604640184 studio toma ss 19 31556618610321586 studio toma ss 19 5
1556618616945860 studio toma ss 19 41556618624896591 studio toma ss 19 7

Paklausta, ką šiltasis sezonas žada pačiai dizainerei, T. Jankauskaitė intriguoja: „Ši vasara mano gyvenimą apsuks aukštyn kojomis! Laukia nauja pradžia – keliuosi gyventi į Šveicariją pas širdies draugą. Kursime savo laimę ten. Žinoma, savo prekės ženklą auginsiu, kad ir kur bebūčiau – jau esu įpratusi dirbti tiek studijoje Vilniuje, tiek per atstumą. Laukia daug naujų iššūkių. Labai tikiuosi, kad mano kūryba atras vietą ir Šveicarijos rinkoje“.

Nuotraukos - Greta Gedminaitė

Makiažas ir šukuosena - Alina Silivanova

Modelis - Ieva

Asistentė - Krista Sabaitytė

Tags

pavasaris
2019
lofficiel
stilius
mada
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame