Pirkiniai

Nauji šiltų ir stilingų aulinukų modeliai atsakingos mados gerbėjams

Atsakingas prekės ženklas „TOMS“ pristato naują žiemiškos avalynės kolekciją.
Reading time 2 minutes

One for One® — taip skamba „TOMS“ misija, kurios idėja paprasta — perkant šio prekės ženklo batus, už kiekvieną nupirktą porą, kompanija padovanos batus tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Šiuo principu „TOMS“ visame pasaulyje jau išdalino 86 milijonus batų porų. Tai atsakingas prekės ženklas, padedantis mažinti skurdą ir gerinti sveikatos, švietimo bei ekonomines sąlygas bendruomenėms visame pasaulyje.

Aulinukai „TOMS Vista“

Universalūs ir nepaprastai patogūs TOMS „Vista“. Batai, pagaminti iš vandeniui atsparios verstos odos ir dirbtinio kailio, greitai taps neatskiriama kiekvienos moters spintos detale. Pritaikyti ir stilingai žingsniuoti miesto gatvėmis, ir romantiškiems pasivaikščiojimams miške. Tvirtas guminis padas, storas dirbtinis kailis, impregnuota versta oda — visos šios detalės užtikrins šilumą ir komfortą visą dieną.

Žieminiai aulinukai „TOMS Alpine“

„TOMS Alpine“ — puikus variantas šaltoms žiemos dienoms. Ilgintas bato aulas, natūrali versta oda ir sintetinio avikailio pašiltinimas apsaugos nuo šalčio, o patvarus ir storas guminis padas užtikrins kojos stabilumą ir komfortą. Batai dekoruoti įvairiais ornamentais ir dekoratyviniais batraiščiais. Sodrios, žemiškos spalvos ir raštai suteiks žavesio kiekvienam įvaizdžiui.

Žiemos modelis vyrams „Hawthorne“

Sukurti nuotykiams, tačiau pritaikyti ir kasdieniam avėjimui. Vandeniui atsparūs „Hawthorne“ batai užtikrins komfortą visą dieną ir taps nepakeičiama įvaizdžio detale. Įsiūtas bato liežuvis ir vandeniui atspari konstrukcija apsaugo kojas nuo bet kokių gamtos sąlygų, patogus ir šiltas vidpadis neleis kojoms sušalti, o tvirtas guminis padas apsaugos nuo paslydimų.

Gamintojo archyvo nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame