Pirkiniai

Ypatingoms progoms - šilkinių ir rankomis margintų suknelių kolekcija

Iš pradžių kūręs tik vyrams, šiandien prekės ženklas „TRIBE by Marina&Donata“ pristato itin moterišką, šventėms ir svarbioms progoms skirtą suknelių kolekciją.
Reading time 4 minutes

Naujausi kolekcijos drabužiai pasiūti iš rankomis dažyto šilko, kuris, tikisi dizainerių Donatos Maldonytės ir Marinos Paškevičienės duetas, niekuomet nepraras savo aktualumo.

Nepavaldu laikui

Pirmoji dueto kolekcija „Woodsy“ buvo pristatyta 2012 m. „Mados Infekcijoje“. Šiai kolekcijai dizainerės pasirinko ne profesionalius modelius, bet barzdomis apžėlusius vyrus ir toks sprendimas pasiteisino – kolekcija susilaukė išskirtinio dėmesio. Vėlesni „TRIBE“ kūriniai išlaikė idėjos, ryšio su gamta bei autentiško audinių marginimo tendenciją.

 

Dizainerių sugrįžimą į mados pasaulį paskatino netikėtas susidūrimas su savo pačių kurtais drabužiais. „Kai iš spintos ištraukėme vieną pirmųjų mūsų kurtų švarkų, supratome, kad drabužis per tiek metų neprarado savo vertės: nuo audinio iki konstrukcijos ir dizaino sprendimų. Būtent tai įkvėpė mus vėl kurti drabužius, kurie nebūtų pavaldūs laikui“, – pasakoja dizainerės.

 

Fotosesijai dizainerės pasirinko unikalią vietą Lietuvoje – jurtas, apsuptas miškais. Jurtos stilistiškai tiko prie kuriamo įvaizdžio. „Neįsivaizdavome savo pirmos fotosesijos kitur – tik gamtos apsuptyje. Mūsų vaizduojama moteris fotosesijoje yra neatsiejama nuo gamtos. Ten ji pasikrauna energijos, jaučia natūralų savo ritmą, atskleidžia savo laisvą prigimtį. Ši fotosesija – tarsi atspindys mus įkvepiančių dalykų. O toliau mes rodysime, kaip sukneles galima pritaikyti mieste ar bet kurioje šventiškoje aplinkoje“, – apie savo šventėms skirtų suknelių kolekciją kalba M. Paškevičienė.

1556015769605039 81556015780969506 bk6a4974
1556015787099445 3

Ypatingi drabužiai – ypatingoms progoms

Naujausia  kolekcija – tai šilko drabužiai, skirti įvairioms šventinėms progoms. Dėvint unikalias, rankų darbo sukneles nebeprireiks jokių papildomų sudedamųjų dalių: aksesuarų, makiažo ar šukuosenos. Svarbiausia ašimi taps moteris ir jos savitumas.

 

„Mūsų sukurtos suknelės išliks aktualios ne vienerius metus. Tuo tarpu moterys, linkusios kolekcionuoti, galės jomis džiaugtis ir po dešimties metų – saviraiška, grožis ir pasitikėjimas negali būti apribotas jokių galiojimo datų. Šis drabužis niekada neišeis iš mados“, - šypsosi kūrėjos.

1556015861216075 bk6a83041556015865623713 2

Kolekcija moterims ir tik šilkiniai gaminiai

Naujausiai savo kolekcijai pasiūti kūrėjos pasirinko šilką. Merginos skatina sąmoningą vartojimą ir tikina, kad reikia dėmesį skirti ne drabužių kiekybei, o jų kokybei ir ilgaamžiškumui. Pasak dizainerių, aukščiausios kokybės drabužiai yra dėvimi ne vienerius metus, o tinkamai ir atsakingai prižiūrint, drabužio kelionė gali tęstis perduodant jį iš kartos į kartą.

 

„Kai savo kūnu pajutome, koks jausmas yra dėvėti šilkinį drabužį, su šiuo audiniu prasidėjo draugystė. Tai tikrai kažkas nepaprasto. Nesvarbu, ar iš šilko yra pasiūta visa suknelė, ar tik liemenėlė – audinys suteikia ypatingą pojūtį. Turbūt mums pritars visos, kurios yra jį išbandžiusios“, - šypsosi dizainerės.

1556015920786827 5
1556015929368364 bk6a43151556015933981906 6

Išskirtinumas – rankomis marginti audiniai

Dizainerių duetas niekada nesirinko lengvesnio kelio – pasinerdavo į ilgas dizaino bei drabužio idėjos paieškas. Audinio dažymo procesas trunka nuo kelių dienų iki savaitės. Kruopštaus rankų darbo rezultatas –išpuoselėtas audinys: raštų ir spalvų sintezė, subtilios detalės bei kiekvieno gaminio autentiškumas.

 

„Audinių marginimas ir išskirtinės dizaino idėjos visuomet buvo mūsų aistra. Būtent dėl to mūsų drabužiai tampa išskirtiniai ir autentiški. Šį kartą vėl grįžtame su unikaliais audinių raštais, kuriuos kūrėme bendradarbiaudamos su tekstilininkėmis. Audinys kiekvienam gaminiui – dažomas rankomis, todėl kiekvienas drabužis turi savo išskirtinumą”, - pasakoja dizainerių duetas.

Vismantės Ruzgaitės nuotraukos

Tags

išleistuvės
tribe
suknelė
švntė
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame