Pirkiniai

Ar išdrįstumėte pasipuošti mėgstamiausiais seserų Gigi ir Bellos Hadid sandalais?

Modeliais dirbančios seserys Hadid – vienos merginų, kurių stiliaus idėjas seka galybė gerbėjų. Tačiau ar ši jų pamėgta avalynė taps sensacija?
Reading time 1 minutes

Populiarios manekenės Gigi ir Bella Hadid ne kartą buvo pastebėtos viešumoje, pasipuošusios minkštučiais pūkuotais sandalais. Taip pat merginos savo instagramuose dalijosi nuotraukomis, kuriose avi tuos pačius kailinius sandalus. Nors iš kailio siūtos šlepetės ar sandalai mados pasaulyje jau ne naujiena (praėjusiais metais kailinės paplūdimio stiliaus šlepetės buvo ypač populiarios), šiandien tokia avalynė atgimsta dar kartą.

 

Prekės ženklas „UGG“ pristatė naujų modelių pūkuotus sandalus, kurių netruko pastebėti seserys Hadid (o gal tiesiog imtis reklamuoti). Jų pasirinkimas – dūminio rožių atspalvio ir pilkšvos įsispiriamos šlepetės „Fuzz Yeah“ bei neoniniai geltoni sandalai iš avių kailio „Fluff Yeah“. Tačiau šioje avalynės kolekcijoje kailinių sandalų kur kas daugiau ir ne visi jie gaminti iš natūralaus kailio. Vienas naujausių modelių – „Fluff Yeah Motlee Slide“ – siūtas iš dirbtinio marginto kailio.

 

Minkšti, švelnūs, patogūs ir iš tolo traukiantys žvilgsnius – ar priimtumėte tokius į savo vasaros garderobą?

 

 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame